תוכן מקודם

חנויות המכולת היו העוגן המסחרי של כל שכונה  או אזור מגורים בכל עיר,  עד לשנות ה- 70 בערך. אט אט רשתות השיווק הגדולות הביאו לסגירתן של כמעט כל המכולות השכונתיות, לכן היה מרענן לגלות במודיעין מכולת מיוחדת שקיימת ופועלת בעיר כבר 15 שנים- מכולת קיפודן. הבעלים של המכולת המיוחדת הזו ברחוב קיפודן בשנים האחרונות, הוא צ'יקו האקדה, תושב מודיעין, בעצם תושב הרחוב עצמו.

מה מייחד את המכולת שלך לעומת הרשתות הגדולות?

"זו לא מכולת סטנדרטית", מספר לנו צ'יקו," אני מחזיק במכולת המון דברים ומוצרים שלא רואים בסופר"

"קיים גם היבט הנוחות. זה קרוב לבית, לא חייבים להתניע את האוטו או לנסוע במיוחד, לא עומדים בתור, ולא ממלאים עגלה במוצרים שלא באמת צריכים. בנוסף, אנחנו מבצעים משלוחים, אפשר להתקשר ולהזמין ואנחנו נספק את המוצרים עד לבית הלקוח, בקנייה מעל 150 ש"ח."

"מעבר לנוחות שבמכולת קרובה, אני והלקוחות כבר ממש משפחה, אני מכיר את כולם, כבר נוצרו קשרי ידידות, ואני משתדל להעניק יחס חם ואישי לכולם. אפשר אפילו לקנות בהקפה, הלקוחות הקבועים שלי פשוט מגיעים, לוקחים מה שצריך, אני רושם  ומסדירים את התשלום במועד מאוחר יותר. הם מרגישים פה בבית. בנוסף, מעבר למוצרי היסוד, אפשר לקנות אצלי גם שתייה, עוגות, עוגיות, צעצועים, הפתעות לימי הולדת, בימי שישי חלות מתוקות ולחם פרנה מרוקאי. בימי שישי מקבלים גם במתנה עיתון ידיעות אחרונות בקנייה מעל 50 ₪. יתרון נוסף שלי הוא שאני פותח בשעה מאוד מוקדמת בכל יום. בשעה 06:00 בבוקר המכולת כבר פתוחה, לכל מי שזקוק ללחם, חלב, שוקו או כל דבר אחר בבוקר, עוד לפני היציאה ללימודים או לעבודה".

מה המוצרים הנמכרים ביותר?

אנחנו נמצאים בעונת הקיץ, ולכן הארטיקים מככבים. יש לי מבצעים חסרי תקדים על מבחר גדול של גלידות, ארטיקים ושלוקים, אין מחירים כאלה במקומות אחרים. אצלנו הכי משתלם."

מחירים לדוגמא – ארטיק קרח 12 יחידות ב-10 שקלים בלבד, שלוקים פופ קידס 70 יחידות ב -9.90, מגנום 3 יחידות ב-19 ש"ח ., קרטון טרופיות 40 יחידות ב- 20 ₪ בלבד, גלידות בן אנד ג'ריס רק ב- 15.90, ארטיק מצופה של שטראוס 6 יחידות ב- 10 שקלים, ועוד ועוד מבצעים משתלמים.

רק תושבי השכונה מגיעים לקנות במכולת?

"לא, לקוחות רבים מגיעים משכונות נוספות ויש אפילו לקוחות מחוץ לאיזור בכלל, שקונים אצלנו בזכות המשלוחים. מההיבט הכספי, מומחי צרכנות ימליצו על עריכת קניות במכולת. אמנם המחירים גבוהים מעט יותר, וזה נובע בעיקר מכח קנייה נחות מול הספקים ומעלויות גבוהות לבעלי המכולת, אך בדיוק בגלל זה יגידו מומחי הצרכנות- במכולת אנחנו קונים בדיוק את מה שצריך ולא מבזבזים מעבר לכך.

   שעות הפעילות

   ימים א-ה - 06:00-20:00

   יום ו' - 06:00-17:00

   טלפון - 08-9718398