חגיגות החנוכה בעיר נפתחו השנה מוקדם מהרגיל, באירוע בין דורי מיוחד שנערך בשבוע שעבר באולם בית סחלבים בהשתתפות עשרות אזרחים ותיקים ותלמידי כיתות ג' ו-ה' מבית ספר "עמית".

האירוע, פרי שיתוף פעולה של מחלקת קהילה בעמותת סחלבים ורכזת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים, הפגיש בין הילדים ואזרחיה הוותיקים של העיר. המשתתפים ישבו יחד סביב שולחנות ונהנו מפעילות ברוח החג שכללה חידונים בנושא חנוכה, ששילבו שאלות מהעולם של הילדים ושאלות מהעולם של המבוגרים, סדנה להכנת נרות צבעוניים, מופע שירי חנוכה שערכו תלמידי בית הספר, ולקינוח גם סופגניות מתוקות.

באירוע השתתפו גם ממלא מקום ראש העיר מחזיק תיק האזרחים הוותיקים ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי שבירך את המשתתפים וכן מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר.

מ"מ ראש העיר ויו"ר עמותת סחלבים, שלמה פסי: "האירוע הבין דורי של חנוכה הוא חלק מסדרת אירועים בין דוריים שאנחנו מקיימים בעיר במטרה לחבר בין האזרחים הוותיקים של העיר עם דור העתיד שלנו. מברך את ילדי, מורי ומנהלת בית ספר עמית שהוא אחד מבתי הספר הוותיקים בעיר על שיתוף הפעולה, ההיענות לאירוע הקהילתי המפרה והחשוב. היה מרגש לראות אותם יושבים יחד כתף לצד כתף בפעילות החווייתית הזו, המיישמת את התפיסה של שילוב ולמידה, דווקא בחנוכה, בחג המזוהה כל כך עם מודיעין מכבים רעות, עיר המכבים."