"חווה ואדם", החווה האקולוגית של מודיעין מכבים רעות מארחת זו השנה הרביעית את הכנס השנתי והמוערך של אירגון הפרמקלצ'ר הישראלי . 

פרמקלצ'ר היא גישה חקלאית, שיטת תכנון סביבתי ופילוסופיה צרכנית המבוססת על תחזוקה של מערכות יצרניות בנות-קיימא הפועלות באמצעות משאבים זמינים בסביבה הטבעית המיידית. חוקי היסוד של שיטת הפרמקלצ'ר הם הגנה על כדור הארץ ושמירה על זכותם של כל היצורים החיים בהווה ובעתיד להשתמש במשאבי הטבע.

השנה נושא הכנס הוא "תזונה בת קיימא ". בתוכנית הרצאות וסדנאות מרתקות עם טובי המנחים בתחום : אפיה מסורתית עם זני חיטה עתיקים- עם האופה חגי בן יהודה, קנה הסוכר, הסיפור המלא- עם מאיר צ'יזיק, הפחתת שומן , סדנת חומוס -עם תמי צרי, חקלאות אקולוגית ,מהחקלאי לצלחת -עם עידן אליקים, תכנון הגן הבית ובית הספר- עם איציק גזיאל, סדנת שימור מזון, סדנת הכנת קמבוצ'ה, צמחי מרפא בתזונה, המורינגה - עץ הפלא סופר פוד  ועוד. בנוסף יתקיים מפגש החלפת זרעי מורשת , פורום מומחים בנושא פרמקלצ'ר ומשבר המזון העולמי, סיור ליקוט ופעילות ענפה לאורך כל היום לילדים . 

הכנס יתקיים בחול המועד סוכות יום שלישי 10.10.17 מהשעה 10:00-18:00  ב"חווה ואדם". 

עלות כרטיס כניסה לכל ההרצאות והפעילויות 100 ש"ח בלבד , ילדים בחינם. 

במקום תהיה גם סוכה גדולה.

חשוב לציין כי כביש הגישה לחווה מהצד של ליגד סנטר חסום עקב עבודות תשתיות ויש להגיע דרך כביש עמק האלה או עמק זבולון ולהמשיך על פי השילוט במקום, או מומלץ להקיש בישומון WAZE "חוה ואדם".

מספר המקומות מוגבל  כרטיסים באתר האינטרנט של החווה: http://havaveadam.org/ או בדף הפייסבוק של החווה.