קשה להאמין אבל חופשת הקיץ אוטוטו מסתיימת כאשר כבר היום, חמישי, יופיעו עילי בוטנר וילדי החוץ, ולפניהם כוכבי הילדים שי ורועי.

מחר, יום שישי, תתקיים מסיבת הרחוב המסורתית של הנוער המודיעיני, Street Party #4, שתסגור את הקיץ כאשר המופע המרכזי במסיבה יהיה המופע של הצמד הלוהט ביותר בישראל – סטטיק ובן אל תבורי.

המסיבה, תחל בשעה 12:00 ותימשך עד לשעה 18:00. בשעה 15:00, רגע לפני שיחל המופע המרכזי, תחכה למבלים הפתעה צבעונית במיוחד. מלבד סטטיק ובן אל תבורי, באירוע יקחו חלק גם תומיקס וגניש ודיג'יי Vivo. וכן ייערך גמר תחרות הדיג'יים, שנערכה לאורך הקיץ במתחם ModiinZone.

כזכור, בשל כמות הצופים הגדולה שצפויה להגיע למופע, מיקום המסיבה הועבר מרחוב ערער לחניון הרכבת הסמוך לקניון עזריאלי. בעירייה ציינו כי חניון זה יהיה סגור לחניית כלי רכב עד למוצאי שבת 26.8. תושבי העיר מתבקשים להיערך לכך בהתאם ולפנות את כלי הרכב מראש. רכב שיחנה במקום ייגרר.

וידאו: סטטיק ובן אל תבורי 

וידאו: רוקוויל עושה קולדפליי

אירוע פרידה מהקיץ נוסף, שיערך בסוף השבוע הקרוב יהיה במוצאי שבת, 26.8, במסגרת "לילות ענבה" במופע מחווה של להקת "רוקוויל" עם מופע מחווה ללהקת "קולדפליי". המופע יכלול להיטים של הלהקה, בליווי קטעי וידאו ארט מיוחדים.

ביום חמישי שעבר מאות ילדים הגיעו לפארק ענבה ליהנות מהמופע של כוכבת הילדים, מיכל ינאי והדמויות של סדרת הילדים "מפרץ ההרפתקאות" מערוץ ניקלודיאון וממופע של כוכב ערוץ הילדים טום באום. ביום ראשון נערך אירוע שכונתי נוסף, הפעם בפארק בעמק איילון עם ד"ר מולקולה, המדען המבולבל, שהציג לילדים קסמים מדעיים לצד סדנאות מדע ומתקנים מתנפחים.