מרלו"ג תנובה מודיעין | צלם: איל קרן

חברת תנובה הקימה מרכז לוגיסטי חדש במודיעין, בהשקעה של כ-400 מיליון שקל. מדובר במבנה אשר משתרע על שטח של כ-30 אלף מ"ר, ו-15 אלף מ"ר בנוי, ויעבדו בו כ-180 עובדי החברה.

את המרכז החדש ינהל מוטי רוזנבוים, לשעבר בכיר בשופרסל, כאשר על פי הודעתה של תנובה, יכיל המרלו"ג את כל תוצרת המזון הקפואה והמצוננת של תנובה, למעט חלב, ויהיה המרלו"ג האוטומטי הגדול והמתקדם בישראל בתחום המזון הקפוא והמצונן. המרלו"ג יחליף את פעילות מרלו"ג המזון של תנובה בחולון. 

את פתיחת מרלו"ג מודיעין של תנובה, חגגו אתמול (ב'), בטקס חגיגי במעמד ראש העיר מודיעין-מכבים-רעות, חיים ביבס,  בכירי תנובה,  היזם יוסי שיינפלד, הנהלת תנובה ועובדי המרלו"ג.

 טקס גזירת הסרט במרלוג תנובה במודיעין |  צלם: איל קרן 

אייל מליס, מנכ"ל קבוצת תנובה ציין כי המרלו"ג במודיעין הוא המתקדם בישראל, ופתיחתו היא חלק מהטרנספורמציה הדיגיטלית שהחברה עוברת בשנים האחרונות, כדי להמשיך ולהיות חברת המזון המובילה גם בשנים הקרובות. "פתיחת המרלו"ג תאפשר לעובדים במקום תנאי עבודה מתקדמים ומשופרים".

ראש העיר חיים ביבס בירך ואמר: "אני מברך את חברת תנובה שבחרה להקים את המרלוג הגדול והמתקדם ביותר שלה בארץ, פה בפארק הטכנולוגי במודיעין. זוהי גאווה שאחת הקבוצות המובילות בישראל מגיעה לכאן ומצטרפת ליותר מ- 150 חברות טכנולוגיות, ביטחוניות, מסחריות, מפעלים ומרכזים לוגיסטיים שכבר שוכנים כאן דרך קבע. אנו נמשיך לסייע לחברות בפארק ולאלפי עובדי החברות, שעובדים פה באזור ותורמים לצמיחתו".