לפני כשבוע, נכנס לבית הקפה בו עובדת לילי סגל, בחורה צעירה ממודיעין, גבר זר. לאחר שראה אותה נאבקת לסגור מגירה תקועה מאחורי הדלפק, הציע לה את עזרתו. לילי הסכימה להצעת העזרה. הגבר נכנס אל האיזור בו עמדה, סידר את המגירה ואז החליט "להפליק" לה בישבן - הטרדה מינית לכל דבר ועניין, לאור יום ובלי בושה, ככה סתם, כי בא לו.

לילי ההמומה מצאה את עצמה צועקת על האיש, כאשר למרבה הצער, הוא עצמו לא הבין מה הוא עשה לא בסדר. לבסוף, איימה עליו בהזמנת משטרה והוא עזב את המקום. 

המקרה הזה תועד במצלמות האבטחה ולילי החליטה שלא לשתוק. היא שיתפה את סרטון האבטחה מהמצלמה הנמצאת במקום עבודתה בצירוף פוסט נוקב בפייסבוק, שזכה לאלפי שיתופים, צפיות ותגובות. הגולשים הרבים אשר נחשפו לפוסט שלה, היו המומים מחוצפתו של האיש, שיבחו אותה על האומץ לפרסם וייעצו לה להתלונן במשטרה. לילי אף התארחה בתוכנית הבוקר של פאולה וליאון ב'קשת', שם תיארה את המקרה והציגה את הסרטון המתעד.

בפוסט שפרסמה כתבה לילי בין השאר- "יש לי אמונה בעצמי ובכוח שלי ויש לי ים הערכה עצמית לי ולגוף שלי. הפעם זה הכעיס אותי שזה עדיין קיים בכלל! הפעם, בשונה מכל הטרדה כזו או אחרת שחוויתי, הפעם עניתי והגבתי וצעקתי"

כעת מתכוונת לילי גם לפנות עם הסרטון למשטרה ולנסות לזהות את הגבר המטריד.

בשער: צילום מסך מתוך תוכנית הבוקר של פאולה וליאון, 'קשת'.