צילום מסך מתוך "חדשות הבוקר", ערוץ 12

עו"ד גונן בן יצחק, תושב מודיעין, איש שב"כ לשעבר ופעיל בעמותת "חוזה חדש" המארגנת הפגנות מחאה כנגד השחיתות השלטונית כהגדרתם, הגיע אמש, יחד עם חברים נוספים הפעילים בעמותה, להפגין מול ראש הממשלה בנימין נתניהו, כאשר זה הגיע לאירוע תמיכה במועמד לראשות העיר בית שאן.

כאשר שיירת המכוניות של ראש הממשלה הגיעה לאיזור , נראה בן יצחק  פורץ לנתיב הנסיעה בכביש, עם דגל ישראל ונעמד מול השיירה. בשלב זה רץ אליו אחד המאבטחים והפיל אותו ארצה. אנשי ביטחון הקיפו את מכוניות השיירה ושוטרים הוזעקו למקום. בן יצחק עוכב לחקירה במשטרת בית שאן ולאחר מכן שוחרר בערבות אישית של 3,000 ש"ח והתחייבות שלא ליצור קשר עם איש מהמעורבים כולל ראש הממשלה.

בן יצחק התראיין הבוקר ב"חדשות הבוקר" בערוץ 12, שם הבהיר כי לא הייתה לו כל כוונה לפגוע בראש הממשלה, אלא רק להביע מחאה. "האירועים שלי ושל חברי הם בפירוש לא אלימים. אני עצמי התגייסתי לשב"כ אחרי רצח רבין, אין לנו שום רצון שדבר כזה  יקרה. "

עוד הוסיף בן יצחק כי אין לו כל טענה כלפי המאבטח שהפיל אותו.  "הטענה היחידה שלי היא לנתניהו. החקירות בהן הוא מצוי לא מאפשרות לו לנהל את המדינה כמו שצריך. ניסינו לומר לראש הממשלה שיש גם דעה אחרת"