בני נוער רבים, המעוניינים להתחיל ללמוד נהיגה במודיעין, מחוייבים להליך בו עליהם להנפיק טופס כשירות רפואית (הטופס הירוק), אך כיוון שבמודיעין לא קיימת נקודת שירות של משרד הרישוי, הם נאלצים להגיע לנציג אגף הרישוי ברמלה או בירושלים. ללא הטופס, התלמידים לא יכולים להתחיל בשיעורי הנהיגה. בעבר, מורי הנהיגה סייעו לתלמידים בהליך והעבירו במרוכז את הטפסים, אך לפני מספר חודשים החלה במשרד התחבורה רפורמה בתחום לימודי הנהיגה המעשיים וכעת הדרישה היא כי יש להחתים את נציג אגף הרישוי באופן עצמאי.

חבר המועצה אלעד שמעונוביץ החליט לפנות במכתב אל אפי רוזן, ראש אגף הרישוי במשרד התחבורה בבקשה לפתוח נקודת שירות של משרד הרישוי במודיעין. בפנייתו כותב שמעונוביץ כך: "בעבר, מורי הנהיגה בסיוע הבוחנים היו מעבירים באופן מרוכז את הטפסים עבור תלמידי הנהיגה. בעקבות הרפורמה, נדרשים התלמידים להחתים את נציג אגף הרישוי באופן פרטני ועצמאי. כידוע לך, נציגות אגף הרישוי הנותנת מענה למודיעין מכבים רעות יושבת בקריית הממשלה ברמלה ופתוחה עד השעה 13:00 בצהריים בלבד- מה שגורם לתלמידים טרטור מיותר והפסד יום לימודים שלא היה בעבר. אנו מבקשים להקצות עבור תלמידי העיר מודיעין מכבים רעות, ואף יישובי הסביבה המונים  אלף תושבים, נקודת שירות מקומית של אגף השירות למספר שעות מצומצם בשבוע. כ-  140, על מנת לתת מענה ושירות טוב יותר."  

שמעונוביץ כיתב במכתבו גם את ראש העיר חיים ביבס ומנהל אגף השירות בעירייה, יעקב כהן, והציע את סיוע העירייה בהקצאת מקום עבור נקודת השירות: "במידת הצורך, נסייע בהקצאת מקום עבור קבלת הקהל ומתן פתרון יעיל ונוח יותר לבני הנוער שלנו. נקודת השירות יכולה לסייע גם בהפקת הרישיון הזמני לאחר מעבר הטסט, שגם עבורו נדרשים התלמידים להגיע לרמלה", הוא כותב.

אלעד שמעונוביץ: "ברפורמה החדשה של משרד הרישוי שכחו קצת את התלמידים עצמם, שעכשיו צריכים להגיע במיוחד למשרד הרישוי ברמלה, שגם פתוח עד השעה 13:00 בצהריים בלבד וגם לא נגיש מבחינת תחבורה ציבורית. פנו אליי בני נוער רבים בבקשה לעזרה. הרפורמה החלה לפני חודשיים, ועד עכשיו היה חופש גדול אז הקושי היה קטן יותר. עכשיו מתחילים הלימודים, יש בגרויות ושיעורים חשובים שחבל לפספס בשביל חתימה על טופס. נקודת שירות בתוך העיר, אפילו לכמה שעות בודדות בשבוע, תיתן מענה וסיוע גדול לבני נוער".