לפני כשבוע נפגש ראש העיר, חיים ביבס עם מנהל רשות מקרקעי ישראל (רמ"י), ​עדיאל שמרון. הישיבה בה נכחו גם מנכ"ל העירייה יורם כרמון, המשנה למנכ"ל גיא עידו, היועמ"ש דנה חפץ טוכלר, מנכ"ל מינהלת אופק, רון ברזני ונציגי רמ"י עסקה במספר נושאים, כאשר המרכזי בהם היה נושא המשך פיתוח תשתיות התחבורה בפארק הטכנולוגי וכן המשך קידום תכנון וביצוע של שטחי גינון ברחבי הפארק. במסגרת ההבנות הוחלט כי במהלך השנתיים הקרובות יושקעו עוד כ-80 מיליון שקלים לפיתוח הפארק הטכנולוגי.

מדובר למעשה בתקציב חדש המיועד ברובו להמשך פיתוח הפארק, וכולל בין היתר את הפרויקט להכפלת שדרות דוד בן גוריון (כביש מספר 4) המקשר בין הפארק הטכנולוגי לתחנת הרכבת "פאתי מודיעין" ולכביש 431. פרויקט זה,  מתוכנן להתקיים במהלך שנת 2019 כולל הקמת גשר וסלילת כביש דו נתיבי המקביל לכביש הנוכחי ועלותו נאמדת בכ-26 מיליון שקלים.

עבודות נוספות המיועדות להרחבה של כבישים קיימים ובהם השדרה המרכזית בקטע הדרך בין מגרש הכדורגל ועד למפגש עם רחוב הזריחה. רחוב היער, הסמוך למשרדי חברת "דואר ישראל" יוכפל וכך גם הכביש ברחוב החורש, הנמצא סמוך ל"נייר חדרה" וכך גם שדרות "המעלה", המקשרות בין רחוב צלע ההר לשדרות בן גוריון. כבישים אלה יוכפלו וירובדו מחדש וזאת בתקציב של יותר מ-15 מיליון שקלים. בנוסף, במסגרת העבודות ירובדו כבישים נוספים בפארק וכן יבוצעו השלמות של השטחים הציבוריים בפארק הטכנולוגי כאשר בעיקר מדובר על הקמת גינות נוי ונטיעת מאות עצים לאורך הכבישים ובין הבניינים הנמצאים בימים אלה בעבודות לקראת הקמתם זאת בעלות של כ-19 מיליון שקלים. בנוסף הוחלט על פיתוח השטח הנמצא בליבו של רחוב המעיין, שהינו רחוב מעגלי. העבודה בשטח זה בלבד נאמדת בסכום של כ-17 מיליון שקלים.