שחר מי-און, יו"ר מפלגת 'יש עתיד' במודיעין מכבים רעות, וחבר במועצת העיר. מחזיק תיקים: פיתוח אזורי התעסוקה והמלאכה, קידום עסקים קטנים וטיפוח יזמות, קידום מעמד הילד, להט"בים, קידום רווחת בעלי חיים, הקים לפני כ- 9 שנים את מטה סיעת 'יש עתיד' במודיעין מכבים רעות ושימש כיו"ר המפלגה במהלך התקופה כולה. 

בשבוע שעבר הודיע מי און כי החליט לעזוב את מפלגתו של יאיר לפיד ולהצטרף אל גדעון סער ומפלגתו 'תקווה חדשה'. "אני מודה לחברים ביש עתיד ולעומד בראשה יאיר לפיד ולמאות המתנדבים והפעילים שהיו שותפים לדרך", אמר, "היום אני מאמין באלטרנטיבה שלטונית ממשית שתיתן תקווה ואחדות אמיתית לישראל".

"עלינו להתאחד מול מועמד אחד שיש לו את הסיכויים הטובים ביותר להחליף את נתניהו ולהביא לאחדות העם", כתב מי און בעמוד הפייסבוק שלו, "אני מאמין שגדעון סער יכול לאחד את כל הגושים ולהוות אלטרנטיבה ממשית להחלפת השלטון".

עוד הוסיף מי און כי לקראת הבחירות הכלליות במרץ, סוכם בהחלטה משותפת עם גדעון סער כי יוקם בעיר מטה בחירות נרחב אותו ינהל מי און, כמו גם יכהן כראש מטה הבחירות של מפלגת 'תקוה חדשה' במודיעין מכבים רעות. "אנו רואים בתושבי מודיעין מכבים רעות יעד אסטרטגי", מציין מי און.