בתחילת השבוע, החלה העירייה בעבודות לשדרוג הפארק הממוקם ברחוב שיזף פינת רחוב הדס, שברעות. כל מתקני המשחק הישנים שבפארק, הוחלפו במתקנים חדשים ומודרניים, שיכללו נדנדות ומתקן ייחודי ומאתגר של טיפוס בחבלים יחד עם מגלשה וכן מתקנים נוספים. בנוסף, מצע החול שבפארק יוחלף למצע דשא סינטטי. בעירייה ציינו כי מיקומו של הפארק הוא ליד מרכז "מעלות למחוננים" כך שהוא ישמש גם את תלמידי המרכז, שיוכלו ליהנות ממתקניו החדשים.

שדרוג גינת המשחקים מצטרף לעבודות שדרוג שנעשו בעוד שתי גינות משחקים בעיר, שהוסיפו להן מתקני משחק חדשים. בגינה הראשונה שברחוב תמוז בשכונת כרמים, הותקנו שלוש נדנדות, שתיים מהן לגדולים ואחת לפעוטות. כמו כן, הותקן בגינה דשא סינטטי במקום מצע החול, עבור מתקן הנדנדות. בגינה השנייה, הממוקמת ברחוב אלישע הנביא בשכונת הנביאים, התווסף מתקן של "נענוע קפיץ" המיועד לפעוטות.

עבודות שדרוג הפארקים והגינות הציבוריות מבוצעות על ידי אגף תשתיות –מבני ציבור בעירייה, בהתאם לתכנית אב עירונית שפועלת בשכונות הוותיקות וכן על פי בחינת הבלאי של מתקנים ישנים בפארקים. בחמש השנים האחרונות שודרגו עשרות גינות ופארקים ברחבי העיר.