ביום שני השבוע קיים איש הקבלה יצחק אטיאס שבע הקפות סביב מודיעין מכבים רעות, במטרה למנוע מנגיף הקרונה להמשיך ולהתפשט ברחבי העיר. 4 שעות נמשך התיקון הקבלי בנסיעה איטית סביב העיר.

תושבת העיר ז'קלין כהן, היא זו שיזמה את הפניה לקבליסט. ז'קלין, המתגוררת בשכונת אבני חן, פנתה לאטיאס אצלו למדה תהילים וקבלה בעבר וביקשה שיגיע לערוך תיקון מיוחד לעיר: "החלטתי להרים את הכפפה ולהתקשר לקבליסט יצחק אטיאס ולבקש ממנו לעשות תיקון לשמירה והגנה" סיפרה ז'קלין. היא פנתה גם לסגן ראש העיר אילן בן סעדון כדי שישוחח עם אטיאס, יסביר לו על העיר ועל המצב אליו נקלעה בימים האחרונים עם התפשטות הנגיף. בן סעדון העביר לו מפה של העיר מודיעין וסימן את המסלול המקיף את העיר.

אטיאס הסכים להגיע ומסר כי "אני עושה זאת ללא תמורה, מתוך שליחות אלוקית ומתוך אהבת האדם ואהבת עם ישראל". התיקון התחיל ביום שני בשעה 15.00, כאשר יצא אטיאס ברכבו הפרטי והקיף את העיר שבע פעמים בנסיעה איטית ברכבו. התיקון ארך כארבע שעות

בגמר התיקון סיפר אטיאס שהתרשם מהעיר היפה, אך  יחד עם זאת ציין כי: "הציק לי מאוד חוסר האחריות כשאני רואה אנשים וילדים פוסעים בעיר ללא שום הגנה כמו מסיכות וכפפות. ישנה סבירות גבוהה כי נגיף הקורונה נמצא באויר שאנו נושמים ואני אשמח שנבחרי העיר יעדכנו ויפעלו  לעדכן את כולם בנושא אחריות אישית וההגנות המתבקשות".

תיקון דומה ביצע אטיאס גם בפתח תקווה, והוא מספר שפנו אליו גם מערים נוספות. 

לאחר ביצוע התיקון הגיב אילן בן סעדון ואמר: "ראשית אני מבקש להודות בשם תושבי העיר על הנכונות של  יצחק להגיע לעירנו ולבצע את התיקון הקבלי. כאיש מאמין בטוחני כי יש בכך להועיל רבות הן לעצירת התפשטות הנגיף כאן בעיר והן לחולים שחלו במחלה. שמח שעלתה בחלקי הזכות לקחת חלק בכך. לצערי, אנחנו נחשפים יום יום לגידול במספר החולים בנגיף, יותר ויותר תושבים נכנסים לבידוד. נוכל לעבור את התקופה המאתגרת רק יחד, וכל דבר שיכול לסייע ולהועיל אני אברך על כך. המצב מחייב להישאר בבית  ופחות להימצא במרחב הציבורי, אנו נמצאים באירוע מורכב ובידינו הדבר לצמצם את החשיפה והתפשטות הנגיף. אם נפעל באחריות ובאמעי הגנה כפי שביקש מר אטיאס לבקש. מאחל לאזרחי ישראל בכלל ולתושבי העיר בפרט איחולי בריאות טובה ואיתנה. יחד נעבור את זה."

גם הרב יעקב צ'יקוטאי הגיב ואמר: "אני מברך על כל יוזמה שיש עימה להטיב עם ישראל ועם תושבי העיר. בהתייעצות עם רבני הקהילות השונות בעיר נקיים ביום רביעי בערב ראש חודש ניסן 'תפילת קטורת' לרפואה כל עם ישראל. נתייצב עם הרכבים בארבע פינות העיר ונישא תפילה לבורא עולם. מאחל רפואה שלמה לכל חולי עמך ישראל ובריאות איתנה. בעזרת השם נעשה ונצליח."