בשבוע שעבר נודע כי קבוצת אירונאוטיקס מגיעה למודיעין מכבים רעות. הקבוצה אשר נמצאת בבעלות משותפת של 'רפאל' ושל אביחי סטולרו,] ומחזיקה במספר חברות בת, התקשרה עם חברת "מגה אור" על הקמת מבנה ששטחו כ-42,000 מ"ר בפארק הטכנולוגי של מודיעין.  

החברה הבינלאומית מתמחה בפיתוח ובייצור של פתרונות מודיעיניים מבוססי מערכות בלתי מאויישות עבור השוק הביטחוני והצבאי ומתמקדת בשלושה תחומים עיקריים: פיתוח וייצור מטוסים ללא טייס, רחפנים ופתרונות תצפית. מערכות אלקטרואופטיות באמצעות אחת מחברות הבת שלה, ופיתוח מערכות תקשורת ומנועים באמצעות חברה בת אחרת.  על פי הדיווחים תעסיק אירונאוטיקס במתחם במודיעין כאלף עובדים. עוד דווח כי הקומפלקס החדש שייבנה יכיל מבנים שיותאמו במיוחד לצרכי החברה והוא יושכר לה  ל-25 שנה.

ראש העיר, חיים ביבס, בירך על העסקה וסיפר כי התהליך החל לפני כשנה: "נפגשנו נציגי העירייה, היזם צחי נחמיאס, מנכ"ל חברת "מגה אור", איתמר רגב, סמנכ"ל פיתוח עסקי במגה אור, גולן עיני ומנכ"ל מינהלת אופק, רון ברזני, עם בכירי חברת "אירונאוטיקס" על מנת לשכנע אותם להעתיק את החברה לפארק הטכנולוגי בעיר. לשמחתי, שמה הטוב של העיר והתקדמותה הענקית בשנים האחרונות דרבנו את ראשי החברה להחליט להקים כאן את ביתם החדש בישראל. אנחנו נסייע לתושבים החדשים שלנו ככל הניתן, על מנת שתהיה להם כניסה חלקה למבנה החדש, ונוסיף לפעול כדי להביא לעיר עוד ועוד חברות מתחום ההיי-טק והתעשייה, דבר שיאפשר ליותר תושבים מהעיר לעבוד כאן קרוב לבית."