צילום: חורחה נובומינסקי

הפתעה קרירה ונוסטלגית פתחה את אירועי הקיץ של מודיעין מכבים רעות. אוטו גלידה עירוני עם מאות קרטיבים ומנגינה משמחת שנשמעה בשכונות ברחבי העיר, עצר בסמוך לפארקים ולגינות הציבוריות. לצד הקרטיבים שחולקו, חילק "מודי" לילדים ולהוריהם את תכניות הבילוי של העירייה לחודשי הקיץ, יולי ואוגוסט ובהן פירוט של האירועים הצפויים.

זו הייתה יריית הפתיחה לאירועי הקיץ העירוניים שהתחילו השבוע, מה עוד צפוי בקרוב?

 ביום שישי 5.7, חוזרת מסיבת המזרקות המוצלחת בפארק ענבה, שהחלה בקיץ שעבר. הורים וילדים מוזמנים להצטרף למסיבת הריקודים המרעננת עם להיטים מקפיצים שינגן דיג'יי איציק גוטצייט. מהשעה 16:00 עד 19:00.

ביום שבת 6.7, יתקיים המופע הראשון של "לילות ענבה" בו יתארחו חברי הרכב S.R.F המצליח עם מופע שכולו מוקדש ללהיטי שנות ה-80 עם כל הפופ האלקטרוני, הנוצץ והצבעוניות שאפיינה את העשור. על הבמה בפארק ענבה ישירו, בין היתר את הלהיטים של הזמרים הגדולים מדונה, דפש מוד, בוי ג'ורג', וויטני יוסטון, אלטון ג'ון ועוד.

בשבוע הבא, ביום ראשון, 7.7 יתקיים אירוע קיץ שכונתי עם חגיגה מהאגדות של "אליס בארץ הפלאות", בפארק עמק בית שאן מול בית מס' 60. דמויות מהאגדה ומשחקים והפעלות לילדים.

ביום שני, 8.7 יגיע כוכב הזומבה הלטיני מריו גוטרייז למסיבת זומבה סוחפת בשעה 20:00 בפארק ענבה.

קולנוע פארק חוזר כמיטב המסורת, בימי שלישי לאורך יולי ואוגוסט, עם סרטים מדובבים לעברית לכל המשפחה על מסך ענק בפארק ענבה, הפעם עם הסרט ,"בייבי בוס"  בשעה 20:00.