צילום: דוברות עיריית מודיעין מכבים רעות

ביום שישי האחרון, ה- 26.2.21, איתרו פקחי השיטור העירוני של מודיעין שלוש מסיבות פורים של בני נוער, אשר תוכננו להתקיים בניגוד להנחיות משרד הבריאות.

מוקדי המסיבות אותרו בעקבות האכיפה המוגברת ברחבי העיר אותה ביצע השיטור העירוני, בדגש על ימי פורים למניעת התקהלויות ומסיבות במרחב הציבורי. מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי המסיבות אותרו בזמן סיורים יזומים ובעקבות מידע מודיעיני שהיה לשיטור העירוני, בשלושה מוקדים בעיר – גבעת שר, בית הכנסת החשמונאי העתיק והגבעות הדרומיות. השיטור העירוני אשר הגיע למקומות אלו, מצא עשרות בני ובנות נוער במקום. לאחר בדיקה, התברר כי בני הנוער הם תושבי העיר. במקום היו גם עמדות דיג'יי ואלכוהול בניגוד לחוק, בשל העובדה כי נמצאו שם גם קטינים.

המסיבות פוזרו באופן מיידי על ידי השיטור העירוני, מערכות ההגברה והאלכוהול הוחרמו, וכן נרשם קנס בסך 5,000 שקלים למארגני המסיבות אשר פעלו בניגוד להנחיות תקופת הקורונה.

בעירייה הדגישו כי בתקופה זו, עם העלייה בתחלואה בקרב בני נוער ובכלל, ועם המאמצים הרבים שנעשים על מנת להיות עיר ירוקה, על ההורים להתנהל באחריות ולהיות מעורבים, בכדי למנוע גלי תחלואה מיותרים והדבקות שעלולות להיות גם מסכנות חיים.