בשער: פארק המים רעות | צילום מסך מאתר האינטרנט. (שימוש לפי סעיף 27א' לחוק זכויות היוצרים)

אם לבת 12, תושבת מודיעין, טוענת כי השומר בפארק המים ברעות העיר הערה פוגענית לביתה בכניסה לפארק ואמר לה שעליה צריך לנקב פעמיים את הכרטיסיה בגלל השומן.

האם הנסערת מספרת כי ביתה הגיעה היום, שני, 4.7, לפארק המים יחד עם חברתה, כאשר בכניסה, כשביקשו הנערות לנקב את כרטיסיית הכניסה למקום, הן מספרות, הסתכל השומר על אחת מהן והעיר לה לטענתן כי "עלייך צריך לנקב פעמיים בגלל השומן שלך".

האם הגיעה למקום כשהיא נסערת עד מאוד וביקשה לשוחח עם השומר, אשר בחר לא להגיב לטענותיה.

עוד מספרת האם, כי ביתה, אשר נפגעה עד עמקי נשמתה, לא יכלה להמשיך להישאר במקום, לא רצתה להכנס כלל לבריכה וקראה לאמה להגיע ולקחת אותה משם, כשהיא בוכה כל הדרך הביתה.

"ככה מתחילות הפרעות אכילה", אומרת האם, "אני מתנדבת עם ילדים עם הפרעות אכילה ואני רואה מה הם עוברים. אני לא מתכוונת לעבור על זה לסדר היום, לא רק בשביל הבת שלי, גם בשביל ילדות וילדים אחרים שצריכים להיתקל בעובד שלא יודע להתנהל מול בני אדם. אדם שמעיר הערה פוגענית כזו לילדה בת 12 לא יכול לעבוד עם ילדים", היא אומרת.

האם עוד מדווחת כי הנהלת המקום שוחחה איתה טלפונית לאחר שזו עזבה עם ביתה את המקום, והביעה התנצלות על המקרה. עם זאת, משתפת האם בתחושותיה הקשות, כי היא מאוכזבת מדרך ניהול האירוע ע"י הפארק, לאחר שבחרו שלא לעשות בירור במקום ובזמן אמת, והיא נאלצה לעזוב את המקום בלי לקבל התנצלות או טיפול הולם לשיטתה.

תגובת פארק המים רעות: "פארק המים רעות הוא בית חם למנויים, מקבל באהבה כל אדם באשר הוא, הנושא ייבדק ויוסקו מסקנות בהתאם".