מינהלת אופק האמונה על תפעול פארק הנופש והספורט והבריכה העירונית במודיעין עדכנה השבוע כי היא נערכת בימים אלה לקראת הפתיחה הרשמית של עונת הרחצה ה- 10.5.23. 

בפארק קיימות שלל אטרקציות שכוללות בריכה חצי אולימפית מקורה אשר מיועדת לשחיינים, מתקן גלישה המדמה גלישת גלים, בריכת זרמים, והאטרקציה המרכזית בפארק - מתקן "עולם הילד" לפעוטות וילדים הכולל מגלשות מים צבעוניות.

בנוסף, בפארק קיים מזנון לטובת המבקרים, מלתחות, חדר כושר וחדרי סטודיו לחוגים שונים ומגוונים.  במינהלת עדכנו כי במהלך הקיץ צפויה להיפתח גם הבריכה החיצונית החדשה, שבימים אלה נמצאת לקראת הישורת האחרונה להקמתה.

במקביל, תיפתח עונת הקיץ גם בבריכה העירונית במרכז הספורט העירוני בעמק זבולון. במתחם הבריכה פועלת בריכת שחייה חצי אולימפית ובריכת ילדים רדודה מקורות, וכן ישנם שטחי דשא וגינון מוצללים, חדר כושר ,חוגים, ושיעורי שחייה. בשבועות הקרובים תפתח במקום גם הבריכה הטיפולית.

באתר מנהלת אופק מתפרסמים בימים אלו מחירי הכניסה למתקנים, ומחירי המנויים, כאשר מהעירייה נמסר כי :"הקו המנחה בתמחור השימוש במתקני הבריכה הוא שמירה על מחירים נוחים ביחס למחירי הבריכות וחדרי הכושר האחרים הפועלים בעיר ובסביבתה על מנת לאפשר לכל התושבים ליהנות מהבריכה ומחדר הכושר, זאת תוך שמירה על רמת מתקנים ושירותים גבוהה המתאימה למתקנים הטובים והמובילים בישראל".