בשער: הדמיה של המבנה הרב תכליתי : ליואי דבוריינסקי אדריכלים

העבודות להקמת המבנה הרב תכליתי, אחת מגולות הכותרת החשובות במרכז העירוני החדש, הולכות ונשלמות בימים אלה. לאחר הקמת הטריבונות המיוחדות במבנה בקומה הראשונה, יותקנו בקרוב המושבים. תכנונם של הטריבונות הוא ייחודי ומודולרי, כך שבאמצעות מנוע ייעודי, יוכל המבנה לשמש כאולם מופעים עם 394 מושבים, כאולם הופעות בעמידה ל-800 איש וכן, כמקום עם כסאות ושולחנות. זאת במטרה לספק  מרכז תוסס ועשיר בתכנים תרבותיים ומוזיקליים. בנוסף, נבנו במקום גם מערכות מולטימדיה משוכללות וקירות אקוסטיים.

כמו כן, נמשכות העבודות להקמת החניון התת קרקעי הסמוך למבנה הרב תכליתי. בימים אלה מבוצעות עבודות התאורה, כיבוי אש, חשמל, מים והתקנת רצפת PVC בחמשת קומות החניון. החניון ישמש את באי המרכז רב תכליתי ובאי המע"ר ויכיל כ-400 מקומות חניה.

המבנה הרב תכליתי אשר נבנה על ידי העירייה באמצעות החכ"ל, יתפרש על פני 2,445 מ"ר ויהיה מבנה נגיש בן שתי קומות. הקומה הראשונה כאמור, תשמש באופן מודולרי למופעים תרבותיים שונים. הקומה השנייה, תכלול גלריה עליונה המשקיפה על הנעשה באולם, שגם היא תאפשר מקומות ישיבה ופעילות נוספת, על פי הצורך. המבנה עצמו יכלול גם לובי גדול, שגם בו ניתן יהיה לקיים התכנסויות, מרפסת ישיבה חיצונית ומסעדה עבור באי המבנה, אליה יוכלו להיכנס הן מתוך המבנה והן מהשדרה.

נדבך נוסף שמתוכנן במבנה זה הוא מרכז למוסיקה, שיכלול חמש כיתות לימוד ולובי,  שיאפשרו הפעלה של מרכז למוסיקה בו ניתן יהיה לקיים לימודי מוסיקה שונים בשעות הלימודים ובשעות אחה"צ.