מרכז הספורט העירוני חזר לפעילות כאשר בשלב ראשון רק חדר הכושר נפתח. מנהלת אופק האחראית על ניהולו של מרכז הספורט, נערכה בתקופה האחרונה לקראת פתיחתו, במגבלות התקנות והנחיות התו הסגול, כך שמחד יוכלו תושבים לשוב לפעילות גופנית ומצד שני, למנוע ככל הניתן את התפשטות נגיף הקורונה.

לפני הפתיחה, נוקה המקום בדגש על מתקני הכושר וחדרי השירותים באופן יסודי, וכך ימשיך להיות עם הפעלתו המחודשת של המרכז. בנוסף, סומנו מתקנים  אשר לא ניתן לעשות בהם שימוש בתקופה זו, וכן תהיה חובת חבישת מסכה לפני ואחרי האימון, ושמירת מרחק של שני מטרים בין המתאמנים.

שעות הפעילות של המרכז יהיו 23:00-14:00, כאשר האימונים יבוצעו בקבוצות של עד 25 מתאמנים.


לכל קבוצת מתאמנים, יוקצה זמן של 75 דקות, על פי חלונות זמן שנקבעו מראש, כך שיש להירשם למועד האימון המבוקש. בנוסף, יש לשלם מראש לאימון - מחיר הכניסה שנקבע לכל יחידת אימון הוא 15 שקלים והכניסה תקפה ל-48 שעות. בשלב זה, לאור המגבלות לא ייעשה שימוש במנויים או כרטיסיות, והזכויות של המנויים ישמרו עד לחזרה למתכונת רגילה.


אז איך זה מתבצע? יש להירשם ולהזמין רכישה ראשונית באופן מקוון באתר - 

 https://m.fizikal.co.il/website/JoinNow.aspx?COBR=ykezEFy%2BowukXrqp8C7EnrflSaZ5Bxx%2BBs4lWR0zMQQ=&byContractTypeId=8000.

לאחר התשלום, כרטיס הכניסה נשלח במייל עם ברקוד QR אותו מציגים בכניסה על מסך הטלפון הנייד. רישום מראש לאימון לאחר התשלום, מתבצע באמצעות אפליקציה easy shape אותה ניתן להוריד בחנויות האפליקציה או בקישור - https://m.fizikal.co.il/wsv2/StoreLink.aspx

באפליקציה יש להזדהות על פי מס הטלפון שהוזן ברכישה הראשונית באתר.

מעתה והלאה, כל רכישת כרטיסים נוספת ניתן לבצע  דרך אתר מינהלת אופק או האפליקציה תחת אייקון "חדשות ורכישות", לשונית "מבצעים".