בשער: גיל שורקה ובועז אלבראנס

 

גיל שורקה, בועז אלבראנס ושיאן גולדופסקי, שלושתם בשנות ה-30 לחייהם הקימו לפני כחמישה חודשים את קבוצת הפייסבוק MTech" – קהילת יזמות טכנולוגית במודיעין", במטרה לחבר בין יזמים צעירים מהעיר. כיום מונה הקבוצה כ-300 חברים בהם יזמים, מהנדסים, טכנאים, מעצבים גרפים ואנשים המעוניינים להשתלב בהייטק. בחודש פברואר הם קיימו את המפגש הראשון של הקהילה וכעת החלו בשיתוף פעולה עם מרכז הצעירים- 'יודה' במטרה להרחיב את הפעילות ובכך לטפח ולמצב את מודיעין מכבים רעות כעיר חדשנית המחוברת לסטארט-אפ ניישן.

כחלק משיתוף הפעולה יתקיימו אחת לחודש מפגשי נטוורקינג המשלבים הרצאות ומפגשים עם חברות סטארטפ מקומיות שישתפו את המשתתפים בסיפורים שלהם. במפגש הראשון שיתקיים ביום רביעי 16.5 בשעה 19:00 ב'יודה' יתארחו החברות BriefCam's  ו-fiCredi הפועלות בעיר שיספרו על המיזמים שלהם וכיצד הם מתפתחים. במפגש יוכלו המשתתפים להיפגש, להכיר ולקדם שיתופי פעולה ואולי אף ללמוד דבר או שניים על פלטפורמת מימון ההמונים.

במרכז הצעירים מזמינים  יזמים צעירים מהעיר וכל מי שרוצה להשתלב בעולם היזמות וההיטק, להצטרף למפגש הקרוב.

מנהלת מחלקת הנוער והצעירים בעמותת סחלבים, לטם גל: "אחד היעדים שהצבנו לעצמנו עם פתיחתו של מרכז הצעירים –'יודה' היה לפתח, לעודד ולתת מענה ליזמים צעירים מהעיר כדי שאלו יוכלו לצמוח ולהתפתח דרך המרכז. קהילת היזמות הטכנולוגית MTech שהוקמה על ידי צעירים מתנדבים היא יוזמה מבורכת ואנו שמחים על שיתוף הפעולה שנועד לעזור לקדם ולמצב את העיר כעיר חדשנית המקדמת יזמויות טכנולוגיות."