במהלך השבועיים האחרונים, נהנו בני ובנות הנוער, מסיימי יב', מחנוכת האטרקציה החדשה של מודיעין – פארק המים. הפארק טרם נפתח למבקרים וחוויית השהייה והבילוי בו ניתנו כמתנת הפתעה לבני הנוער, אשר עקב משבר הקורונה, לא יכלו ליהנות מאירועים ומסיבות סיום בבתי הספר. 


בכל יום הגיעו לפארק בני ובנות נוער מבית ספר אחר בעיר, אשר שמחו לקבל תחליף רטוב למסיבות הסיום, במפגש חברתי במתקני הפארק המהנים – חדר כושר, בריכה, מתקן המדמה גלישת גלים ועוד. בנוסף, נהנו מארטיקים וכיבוד שחולקו להם במהלך היום, ביוזמת מרכז הצעירים "יודה" ומנהלת אופק.

מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי הפעילות התקיימה על פי הנחיות משרד הבריאות, תוך הקפדה על עטיית מסכות ושמירת מרחק. עוד ציינו כי בפארק המים והספורט החדש, יוכלו התושבים ליהנות מבריכה חצי אולימפית, בריכת חוף ים המדמה גלים, בריכת פעוטות, אולמות סטודיו וחדר כושר ובית קפה לטובת באי הפארק. 


הודעה על פתיחת הפארק לתושבים תימסר בקרוב והציפייה היא שהאטרקציה המקומית קרוב לבית, תהווה מוקד לבילוי ופנאי עבור משפחות, נוער, צעירים ומבוגרים.חיים ביבס, ראש העיר: "אין ספק כי הקורונה שיבשה את מהלך החיים של כולנו ולצערנו, לא יכולנו לערוך מסיבות סיום כפי שנעשה כל שנה. על כן, אני שמח על כך שיכולנו להפתיע את בני הנוער בחוויה מיוחדת וראשונה מסוגה בעיר ולחנוך יחד את פארק המים, אשר הוקם במיוחד בשביל הצעירים והילדים בעיר. אני מאחל בהזדמנות זו, גיוס קל והמשך דרך צלחה לכל בני הנוער שלנו."