דירקטריון "מי מודיעין" והוועדה לאישור מינויים בכירים אישרט לאחרונה את מינויו של אלעד נבון לתפקיד המנכ"ל החדש של תאגיד "מי מודיעין".

נבון נכנס לתפקיד בתחילת חודש אוגוסט, לאחר שנבחר במכרז שערך התאגיד, ובתקופת הביניים עד לכניסתו לתפקיד, כיהן יו"ר הדירקטוריון עופר גלנץ כיו"ר פעיל בתאגיד.

נבון, נשוי+2 ותושב הרצליה, הוא רואה חשבון בהשכלתו, בעל תואר שני MBA עם התמחות במימון ושיווק, ותואר ראשון BA בראיית חשבון וכלכלה.

מ"מי מודיעין" נמסר כי נבון הוא בעל נסיון בהובלת פרוייקטים ומיזמים בתחום התשתית ובנייה ופיתוח עסקי, ניהול מערכים פיננסיים, הובלת מכרזים ומיזמים, ועבודה מול משרדי ממשלה ורשויות מקומיות. עוד נמסר כי בעבר כיהן בתפקיד סמנכ"ל כספים ומשאבי אנוש בתאגיד "מי רעננה", כך שהוא בעל ניסיון נרחב בתחום ניהולי בתאגידי המים וידע בכל תחומי העבודה הנדרשים לתפקיד, כולל אחריות על כל התחומים הפיננסיים והחשבונאים של התאגיד, הובלת מכרזים, אחריות על נהלים ורגולציה, ניהול ההון האנושי ועוד.

מסוף שנת  2017 כיהן כסנמכ"ל פיתוח עסקי בחברה הכלכלית הרצליה, שם הוציא לפועל פרויקטים בתחומי תשתיות, נדל"ן, חדשנות, תחבורה ועיר חכמה, ולפני כן עבד כמנהל כספים וחשב כספים במספר חברות בסקטור הפרטי.

יו"ר דירקטוריון מי מודיעין עופר גלנץ סיפר: "ביצענו תהליך בחירה מקצועי, אליו ניגשו לא מעט מועמדים ראויים. אלעד נבחר לאחר שהציג רקורד מרשים של עשייה וניסיון ניהולי בתחום המוניציפלי בכלל, ובתחום תאגידי המים בפרט. אלעד מביא שילוב יוצא דופן של יכולות מקצועיות, עם אנושיות. זה השילוב הנחוץ כדי להמשיך ולהוביל את תאגיד מי מודיעין כתאגיד מצטיין, שמנהל את משק המים של העיר בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר, תוך מתן תשומת לב מיוחדת לאיכות השירות הניתן לתושבי העיר, והכל תוך שיתוף פעולה הדוק ומלא עם העירייה".