מאת: מערכת מודיעינט


אסקיו, בעלת תואר ראשון במוזיקה מאוניברסיטת אוקלהומה, תואר B.A מהאוניברסיטה הפתוחה ובוגרת תכנית ניהול תרבות ואומנות באוניברסיטת תל אביב, ניהלה בעשור האחרון את בית הספר למוזיקה של המועצה האזורית גזר ושמשה כמנהלת תחום חינוך בתזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית.

בצעירותה למדה אסקיו בתיכון תלמה ילין ושירתה בתזמורת צה"ל. כיום משמשת כראש סקציית כלי הקשה בתזמורת הסימפונית ירושלים ומנגנת בתזמורות המובילות בארץ – הפילהרמונית הישראלית, תזמורת ראשון לציון, תזמורת חיפה והאנסמבל המאה ה-21.

מעיריית מודיעין נמסר כי אסקיו נכנסה לתפקידה השבוע לאחר שנבחרה במכרז בו התמודדו 15 מועמדים. בתהליך הבחירה הוזמנו לייעץ לוועדה גם מפמ"ר מוזיקה במשרד החינוך, בצלאל קופרווסר ומנכ"ל, "מקום בלב" בראש העין, ד"ר מאיר צרויה.

את כניסתה לתפקיד ילוו מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר ומנהלת אגף פנאי והעשרה בסחלבים, הדס יולס קדם שלקחה על עצמה לדאוג לצרכי הקונסרבטוריון בחודשים האחרונים, אחרי שהמנהלת הקודמת, רונית כהן סיימה את תפקידה.

חבר המועצה ויו"ר עמותת סחלבים, אלעד שמעונוביץ: "אנו מברכים את מירב עם כניסתה לתפקיד ומאחלים לה הצלחה. מירב מגיעה עם רקע מקצועי עשיר ואנו בטוחים שהיא תדע לקדם את הקונסרבטוריון ולהפוך אותו למקצועי יותר ובכך לחזק ולהנגיש את תחום המוזיקה עבור תלמידי העיר."

מנכ"ל עמותת סחלבים, מיקי בר: "מרב מגיעה לקונסרבטוריון עם רקורד מרשים הן בתחום המקצועי והן בתחום הניהולי ואין לי ספק כי הבחירה במרב היא בחירה מוצלחת. אנו סמוכים ובטוחים שהיא תוכל להוביל את הקונסרבטוריון העירוני להישגים חדשים ונסייע לה בכל שיידרש כדי לקדם את לימודי המוזיקה בעיר."