לאחר כחודשיים בהם שותקו עסקים רבים בעקבות הגבלות התנועה והסגר שנכפה על כולנו במטרה לעצור את התפשטות נגיף הקורונה, עצמאים רבים מצאו עצמם ללא פרנסה, כשההוצאות ממשיכות כרגיל, ואין סיוע מספק מהמדינה. 

התאחדות העצמאים החליטה שנמאס לחכות עוד למענה הולם והם יוצאים להפגין בכמה מוקדים ברחבי הארץ.

גם העצמאים במודיעין מכבים רעות מצטרפים למחאה, וביום ראשון הקרוב (26.4.20) תצא לדרך שיירת רכבים שתעשה דרכה עם כרזות, סירנות ודגלים. השיירה תעשה דרכה ברחבי העיר ותסיים דרכה בחניון העירייה - שם צפויים להגיע ולנאום, ראש העיר ויו"ר השלטון המקומי, חיים ביבס, נציגי מועצת העיר ונציגי העצמאים.

כך נכתב בהזמנת התאחדות העצמאים להפגנה - 

"עצמאים, בעלי עסקים קטנים , בינוניים וגדולים, הורים שכירים שיושבים בבית כי לילדים אין מסגרת של בית ספר , גן וצהרון. כולנו יוצאים להפגין! הגיע הרגע לצאת מהבית ולזעוק! לא עוד!! לא יתכן שעצמאיים יקורקעו וישלמו מיסים ובזמן משבר יתעלמו מאיתנו!"


"יום ראשון 26.4 בשעה 10:00 נצא עם הרכבים מחניון ארומה בישפרו סנטר מודיעין. (על פי הנחיות משרד הבריאות - עד שני נוסעים ברכב, מסכות וכפפות) . משם נצא בשיירת רכבים מסודרת ל431 יצחק רבין - ימינה  לנחל  נעמן , מתמזגים עם נהר הירדן, שמאלה בעמק החולה ,ערער,ימינה בפיקוס לכוון חניון העיריה שם  נקודת הסיום והנאומים. בחניון העיריה נחנה במרחק של 2 מטר מכל רכב . נעמוד ליד הרכב ונקשיב לנואמים.

המסלול המלא- https://goo.gl/maps/E1ZpV2uhdUyX2s9MA


"בין הנואמים - נציגי העצמאיים ובעלי עסקים, יו"ר השלטון המקומי וראש עיריית מודיעין מכבים רעות, מר חיים ביבס  יגיע  ב 11:00 וגם נציגי מועצת העיר והצעירים שיביעו תמיכה. 

יש אישור של המשטרה ,להגיע עם מסכות  והקפדה מלאה  על הוראות משרד הבריאות.  *הפגנת רכבים עם כרזות, שמע ודגלים בתאום ובאישור משטרת מודיעין* לפרטים נוספים https://azmaim.org.il/