צילום: דוברות המשטרה.

ביום שישי, 5.11, ערכו שוטרי תחנת מודיעין בשיתוף משטרת התנועה הארצית, מג"ב, ויחידת הפיקוח של קק"ל, מבצע אכיפה רחב היקף כנגד עבירות תנועה של רכבי שטח, אופנועים וטרקטורונים המבצעים עבירות תנועה מסכנות חיים באיזור מודיעין, יער בן שמן והסביבה. 

במהלך המבצע נרשמו 34 דוחו"ת תנועה כנגד רוכבי שטח, על נהיגה ללא קסדה, רכבי שטח ללא לוחית רישוי, נהיגה עם רישיון רכב פג תוקף ונהיגה בחוסר זהירות.

באחד המקרים נתפסה נהגת שנחשדה בנהיגה בשכרות, נעצרה לבדיקה בתחנה ובבדיקת נשיפה התקבלה תוצאה של 1,360 מ"ג. רכבה ורשיונה נתפסו ל-30 יום והיא תובא בפני שופט בהליך מהיר.

במקרה אחר, נהג שנסע לאחור פגע בהולך רגל בן 62 שנפגע באורח קל ופונה לקבלת טיפול. נהג הרכב עזב את המקום טרם הגעת המשטרה. הנהג הפוגע אותר בביתו ונעצר לחקירה. מחקירה ראשונית התברר כי מעולם לא הוציא רישיון. 

עוד תפסו השוטרים במהלך המבצע שני נהגים שנהגו במהירות מופרזת ומעל המותר -נהג שנסע במהירות של 148 קמ"ש ונהג אחר שנסע במהירות 133 קמ"ש בכביש בו המהירות המותרת היא 70 קמ"ש, נרשמו להם הזמנות לדין ורישיונם נפסל ל-30 יום.

במקרה נוסף באזור נתפס רוכב על אופנוע שטח המיועד לספורט מוטורי שאינו מורשה לנסיעה בכבישים. נמצא כי הרוכב אינו מורשה לרכיבה בסוג כזה של אופנוע. האופנוע נתפס ע"י היחידה לספורט מוטורי של המכס. 

ממשטרת ישראל נמסר כי המשטרה תמשיך במאבקה בתאונות הדרכים, תוך אכיפה נחושה נגד עבירות הבריונות ועבירות המסכנות החיים למען כלל משתמשי הדרך.