את העיר מודיעין מכבים רעות בחרו הנציגים להציג תחת הסלוגן -  "זה הזמן לגלות", כשהרעיון הוא להציג את העיר בשלושה רבדי זמן – עבר, הווה ועתיד. למבקרי התערוכה חולק עלון ובו שני מסלולים אפשריים לטיול בעיר, מסלול אחד מתמקד במורשת וטבע ומסלול שני באטרקציות עירוניות וטבע.

לצד אתרי הטבע והמורשת ומסלולי הטיול שהציעה העיר ביריד, הושם דגש מיוחד על גבעת התיתורה, בה נערכו לאחרונה עבודות טיפוח ושדרוג יחד עם הגופים הירוקים, על מנת להוות מוקד אטרקטיבי למבקרים ומטיילים, עם פריטי שחזור חקלאיים, עמדת הסבר קולית, פינות ישיבה הצופות על הנוף ומסלול מרכזי נגיש לעגלות תינוקות ולאנשים עם כסאות גלגלים. כמו כן, דובר על התכניות העתידיות של העיר שגם הם יהוו אטרקציה תיירותית – כמו בית המלון, שבנייתו תחל בתקופה הקרובה ומוזיאון מורשת החשמונאים הייחודי בארץ, הצפוי להיפתח בעוד כשנתיים.

בין המבקרים בביתן היו מדריכי טיול שונים, שהתרשמו מהאפשרויות הקיימות לטיול בעיר וכן לדוכן הגיע תושב העיר, שר התיירות, יריב לוין ששמח לראות את העיר לוקחת חלק ביריד.

חבר המועצה שמעון גואטה, מחזיק תיק התיירות: "זה הזמן לגלות את מודיעין מכבים רעות בתחום התיירות ואני גאה בכך שהשתתפנו ביריד התיירות הנחשב בו הצגנו את יופייה ואתריה המרשימים של העיר. במסגרת התערוכה, הצגתי בפני שר התיירות, יריב לוין, את מגוון התכניות שאנו מקדמים בתחום התיירות הכוללים אתרי טבע ומורשת בעיר, סיורים ארכיאולוגיים, הקמת מוזיאון מורשת חשמונאים ומלון בוטיק בתוך מרכז העיר החדש המשלב חיי לילה לתושבים ולאורחים מהארץ ומחו"ל. תכניות אלו, שחלקן ייחנכו כבר בשנה הקרובה יוכלו להוות יעד תיירותי מעניין ואטרקטיבי עבור מבקרים רבים מהארץ והעולם."