בשבוע האחרון נערכו שלושה טקסי הנצחה בעיר, במעמד בני המשפחה, חברים ותושבים שבאו לחלוק כבוד. 

ביום שלישי 9.4.24, התקיים טקס הנצחה לקריאת מעלה על שמו של תושב העיר, רס"ן עמית תירוש. המעלה ממוקם ברחוב אלעל, ליד בית ילדותו של עמית ז"ל. עמית גדל והתחנך בעיר, היה ספורטאי מצטיין ובשירותו הצבאי מונה לקצין מודיעין בחטיבת גולני. בשנותיו האחרונות, נאבק עמית בגבורה במחלת הסרטן.

ביום חמישי התקיים טקס הנצחה לקריאת משעול על שמו של תושב העיר סרן שלמה בן נון. שלמה ז"ל גדל והתחנך בעיר, בוגר ביה"ס עירוני ב'.

בשביעי באוקטובר פיקד על הכוחות הלוחמים בגדוד 202 של חטיבת הצנחנים וסייע בלחימה בעוטף עזה. עם תחילת התמרון הקרקעי, ב-16 בנובמבר, נהרג במהלך פעילות מבצעית בצפון רצועת עזה, בן 22 בנופלו.

סיפורו ימשיך להדהד לדורי דורות במשעול הממוקם ליד רחוב געתון, כשהוא שזור בחיי העיר, כחלק מפרויקט ההנצחה העירוני לחללי מערכות ישראל.


ביום שישי התקיים טקס הנצחה לקריאת מעלה על שמו של סמ"ר עמית מוסט, תושב העיר אשר גדל והתחנך במודיעין, בוגר ביה"ס עירוני ג'.

עמית ז"ל שירת כחובש קרבי ביחידת עורב של סיירת הנח"ל. כאשר החלה המתקפה בשביעי באוקטובר במוצב סופה בו שירת, יצא לסייע לחיילים פצועים בגבורה ונפל בקרב בזמן שהציל חיים של חיילות וחיילים. בן 21 בנופלו.

סיפורו ימשיך להדהד לדורי דורות במעלה הממוקם בפארק ברחוב דוד אלעזר 24, כשהוא שזור בחיי העיר, כחלק מפרויקט ההנצחה העירוני לחללי מערכות ישראל. 

יהי זכרם ברוך