לאחרונה התקיימה ישיבת היערכות חזרה לשגרה של אגף חברה, נוער וצעירים, בה הוחלט לחדש את פעילותו של "מודיבוס" – הסעות הקיץ לתושבים, מהעיר לחוף הים ולסינמה סיטי בראשון לציון. ההחלטה התקבלה לאחר שקווי האוטובוסים בתחבורה הציבורית חזרו לפעול במלואם, בהתאם להחלטת הממשלה. בהקשר זה מדגישים בעירייה, כי "מודיבוס" יפעל על פי הנחיות משרד הבריאות שמשמעותן שהמשתמשים בהסעה יחבשו מסכה לאורך כל הנסיעה ויחתמו על הצהרת בריאות.

הסעות מודיבוס מופעלות על ידי אגף חברה, נוער וצעירים והן יצאו לדרך מיום שבת 20.6 ויופעלו לאורך כל חודשי הקיץ עד סוף אוגוסט 29.8. בשנה שעברה, מציינים בעירייה, הופעלו ההסעות בהצלחה רבה ולתושבים התאפשר להנות מהסעה למקומות הבילוי בשבת במחיר סמלי של עשרה שקלים לכל כיוון נסיעה.

תחנות האיסוף והחזרה במודיעין הן -עזריאלי פאלאס – רחוב דם המכבים פינת שד' החשמונאים, לכיוון כיכר התחבורה ברציף העליון ומשם לצומת יצחק רבין – שד' החשמונאים. משם כאמור, מגיעה ההסעה לחוף הים 4*4 וסינמה סיטי בראשון לציון. יציאה ממודיעין מכבים רעות בשעה 11:00 וחזרה בשעה 17:00.

הרישום להסעות יתאפשר באתר העירייה בימים הקרובים. בני נוער בגילאי 14 עד 18 מחויבים באישור הורים לנסיעה. ילדים מתחת לגיל 14, יכולים לעלות רק בליווי הורה. 

לטם גל, מנהלת אגף חברה, נוער וצעירים: "מזה שלוש שנים שאנו מפעילים הסעות מאורגנות בסופי שבוע לרווחת ציבור התושבים בעיר, בדגש על בני נוער וצעירים, על מנת לאפשר להם הגעה בטוחה ונוחה לאיזורי בילוי שונים בארץ. גם הקיץ נשוב להפעיל את קו המודיבוס בשבתות לחוף הים, זאת לצד הקפדה על הנחיות הבריאות".