'טעים להכיר', שבוע האוכל  של מודיעין מכבים רעות, ייערך בעיר החל מהיום ועד ה 20 בינואר, בהשתתפות 39 מסעדות, פאבים ובתי קפה מקומיים. במסגרת השבוע יציעו מקומות הבילוי, לצד התפריט הרגיל, מנות דגל מיוחדת בעלות של 49 שקלים בלבד ובחלקם יתקיימו גם אירועים קולינריים ייחודיים. 

במקומות בילוי רבים בעיר דיווחו השבוע על עלייה בכמות הפניות בעקבות שבוע האוכל וציינו שהם כבר נערכים עם המנות המיוחדות לאירועים השונים. במהלך השבוע שנועד לחשוף את תושבי העיר למגוון מקומות הבילוי ולהעניק חוויה קולינרית ייחודית, יתארחו בעיר בין היתר השף עזרא קדם שיגיע למסעדת קפית ויציע מנות שף מיוחדות, השף אילן גרוסי שיגיע למסעדת ענבה  והשף נדב אלבז מקפה רימון שיתארח בכרמיז האיטלקית לערב אחד.

במהלך השבוע אותו יזמו מרכז הצעירים "יודה" בעמותת סחלבים וחבר המועצה מחזיק תיק הצעירים, אלעד שמעונוביץ, עם הוועדה לקידום עסקים קטנים בראשות חבר המועצה שחר מי-און, ישולב השנה פרויקט חדש במסגרתו יהפכו עשרה תושבים מהעיר לשפים ליום אחד, השפים ייכנסו למטבחים המקצועיים של המסעדות ויכינו את המנה הטובה ביותר שלהם לסועדים. בחלק מהמסעדות כבר הזמינו את השפים המתחילים לטבילת אש ראשונה במטבח והכינו את המנה עם הצוות המקצועי. המנות שנבחרו על ידי התושבים יוצעו לסועדים כמנות ספיישל.

כמה מהאירועים שיתקיימו במסגרת שבוע האוכל - 

היום פותח את חגיגות שבוע האוכל, השף עזרא קדם, אחד מבכירי השפים בישראל, שיתארח במסעדת קפית המקומית ויציע מנות שף מיוחדות.

ביום שני אחר הצהריים, מסעדת הוופל בר החדשה שבמרכז יורו בשכונת מוריה תקיים אירוע מיוחד עבור ילדים, אשר יוכלו להשתתף בסדנא חוויתית להכנת וופל בלגי בעצמם עם קינוחים טעימים במיוחד- ואז כמובן גם לאכול אותם.

עוד ביום שני - מסעדת כרמיז האיטלקית תארח לערב אחד את נדב אלבז, השף של קפה רימון.

ביום שלישי בערב הגרין האוס במרכז המסחרי ברעות יארחו  הופעה מיוחדת של הרכב טריו קולות ישראליים.

ביום רביעי -  קפה גרג במרכז עינב יערוך ערב טבעוני. השף הראשי של הרשת יחד עם צוות המסעדה יציעו בופה מיוחד המורכב כולו ממנות טבעוניות.

בימים רביעי וחמישי, מסעדת פפינו האיטלקית הנמצאת בהיכל התרבות תארח ערב סיציליאני עם מנות ספיישל מיוחדות.

ובשבת יחגוג הפאב הוותיק  אוסליבן, יום הולדת 8 עם מבצעים על משקאות אלכוהול וקינוחים.

לצפייה ברשימת המסעדות ובתי הקפה המשתתפים בשבוע האוכל, ובמנות אותן הם מציעים במחיר מוזל לחצו כאן

מומלץ להזמין מקומות מראש.