בעוד כחודש ייפתחו מופעי ענבה LIVE עם האמנים המובילים והפופולריים בארץ. להופעה המיוחדת של שלומי שבת שיארח את עברי לידר ב-26.7 -  מצטרפת הזמרת המצליחה דיקלה במקום הזמרת יובל דיין.  דיקלה ידועה בשיריה המיוחדים שכובשים את מצעדי המוסיקה ואין ספק כי החיבור עם שלומי שבת יזמן עיבודים מוסיקליים מעניינים וסוחפים.

מכירות הכרטיסים לענבה LIVE נמצאות בעיצומן וההכנות למופעים הגדולים של הקיץ בשיאן. כזכור, ענבה LIVE  התחיל בשנה שעברה ומשך לפארק אלפי אנשים, תושבים ומבקרים, שהגיעו לצפות בהופעות החיות המצוינות.

ההופעה הראשונה תתקיים ב-5.7 עם שלמה ארצי שחוזר זו השנה השנייה ברציפות להופעה בפארק ענבה בעקבות ההצלחה בשנה שעברה. לאחריו, יופיעו לאורך יולי ואוגוסט: ריטה עם עידן עמדי ב-12.7, שלומי שבת עם דיקלה ועברי לידר ב-26.7 ו -אייל גולן עם להקת אתניקס ב-2.8.

המופעים באמפי-פארק ענבה מיועדים לכ-6,000 צופים, כאשר ישנם שלושה מתחמי ישיבה שונים: רחבת הבמה, שתכלול כ-200 מושבים מסומנים, מתחם יציע הכיסאות, שיכלול כ-750 מושבים מסומנים, ומתחם רחבת הדשא שסובב את האמפי-פארק ומיועד לכ-5,000 צופים. מחירי הכרטיסים למופע של שלמה ארצי ,שלומי שבת שיארח את עברי לידר ודיקלה ולמופע המשותף של אייל גולן ואתניקס ינועו החל  מ-190 שקלים עבור כרטיס ברחבת הדשא, 255 שקלים  לכרטיס ביציע הכיסאות  ו-299 שקלים עבור כרטיס ברחבת הבמה.

מחירי הכרטיסים למופע של ריטה יחלו מ-115 שקלים לכרטיס לא מסומן ברחבת הדשא, 175 שקלים  לכרטיס ביציע הכיסאות ו-220 שקלים זו עלות הכרטיס ברחבת הבמה.

רכישת כרטיסים בהיכל התרבות: 08-9737333 

צילום : דניאל אלסטר