צילומי יח"צ - דוברות עיריית מודיעים מכבים רעות

אירועי התרבות חוזרים אט אט לעיר ובשבוע הראשון של ספטמבר, ארגנו באגף תרבות ואירועים בעירייה שבוע של מופעים בפארק ענבה ובאמפי עירוני ג'.

מעיריית מודיעין מכבים רעות נמסר כי ישנה היערכות רחבה לאירוח התושבים במופעים בהתאם להנחיות משרד הבריאות, בדגש על שמירת מרחק ומקומות מסומנים באמפי הפארק. המופעים פתוחים לקהל ללא תשלום, אך חובה להירשם מראש,  שכן יש מספר מקסימלי של אנשים היכולים להגיע לכל מופע, בהתאם לאישורי והנחיות משרד הבריאות. לטובת התושבים אשר לא יספיקו להירשם - תעביר העירייה חלק מהמופעים בשידור חי בפייסבוק.

אז אילו הופעות יתקיימו בעיר, היכן ומתי? כל הפרטים לפניכם - 

ביום רביעי 2.9 - בפארק ענבה: במסגרת פרויקט "בימות פיס" של מפעל הפיס יעלה על הבמה מוש בן ארי עם להקתו בערב קיצי שכולו מוסיקה, רגש ושמחה. במופע ינוגנו, בין היתר, הלהיטים- "הנה הוא בא", משא ומתן", "את", "שיר למעלות" ועוד. המופע יתחיל בשעה 21:00.

ביום חמישי 3.9 - בפארק ענבה:  חתן פרס ישראל לזמר העברי יהורם גאון  יעלה על הבמה בשעה 20:30. גאון, שחוגג יום הולדת 80 השנה, ישיר את השירים מכל הזמנים שהפכו לנכס צאן ברזל בארצנו יחד עם תזמורתו. זוהי הופעתו הראשונה של הזמר האהוב מאז התחיל משבר הקורונה. 

צילום יח"צ - דוברות עיריית מודיעין

ביום שישי, 4.9, יערכו מופעים מוסיקליים במרכזים המסחריים, במסגרת יוזמה של מפעל הפיס. כך שבין הקניות והסידורים של יום שישי, יוכלו התושבים ליהנות ממופעים נעימים ואווירה מיוחדת. המופעים יתקיימו בשדרה הראשית במע"ר, שדרות דם המכבים, במרכז המסחרי בשדרות מנחם בגין, במודיעין סנטר, במרכז רננים ומרכז לב רעות.

השבוע ייחתם במוצ"ש 5.9 בפארק ענבה, עם הלהקה רוקוויל, האהודה במיוחד על ידי התושבים, בערב שכולו מחוות לאגדות הרוק הענקיות: קווין, פינק פלויד, קולדפליי ועוד. מופע אנרגטי, סוחף ומלא אדרנלין עם תשעה מוזיקאים בביצועים מרגשים ונאמנים למקור של הלהיטים הכי גדולים. המופע יתחיל בשעה 20:30.

צילום יח"צ - דוברות עיריית מודיעין

ביום שלישי, 8.9, יופיע כוכב הילדים הדוד חיים. ההופעה תתקיים באמפי עירוני ב' בשעה 17:30

ביום רביעי, 9.9, יופיע יובל המבולבל באמפי עירוני ב'. ההופעה תתחיל בשעה 17:30.


הכניסה למופעים בפארק ענבה ואמפי עירוני ב' מותנית ברישום מוקדם בלבד ומוגבלת בכמות הנכנסים למופע. (אין צורך להירשם למופעים של המרכזים המסחריים).

הרישום ללא תשלום בקישור הבא - https://tarbutmodiin.smarticket.co.il/


בעירייה ביקשו כי תושבים שיזמינו כרטיסים ובסופו של דבר לא יוכלו להגיע יודיעו על כך לעירייה על מנת לאפשר לתושבים אחרים לצפות במופע.

יש להתעדכן באתר העירייה ובדף הפייסבוק העירוני על שינויים ועדכונים.