היום, שני, 25.11 מצויין ברחבי העולם יום המאבק באלימות נגד נשים ואלימות במשפחה.

כאות הזדהות עם המאבק, יזמה עיריית מודיעין מכבים רעות, בהובלת המרכז הרב תחומי והרשות לביטחון קהילתי, חלוקת מדבקות מיוחדות במוקדים שונים בעיר. על המדבקות הופיע הכיתוב: "גם אנחנו שותפים למאבק באלימות נגד נשים".

המדבקות חולקו במרכז הרב תחומי, בבתי ספר תיכונים, בספרייה הציבורית, היכל התרבות ובבניין העירייה לתושבים מכל הקצוות, גמלאים, נוער, צעירים ומשפחות, כאשר רבים בחרו להצטלם  עם המדבקות ולהעלות תמונה למרשתת עם התיוג #די_לאלימות_נגד_נשים

אירוע נוסף שנערך היום הוא כנס לציון היום החשוב בהשתתפות עובדי העירייה במסגרתו עלתה ההצגה "השם יעזור" על סיפורה של אישה מוכה ושיח עם היוצרות. 

במודיעין פועל במהלך כל השנה "המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות" במסגרת האגף לשירותים חברתיים,בהנהלתה של  עו"ס טלי גולדברג. מטופלי המרכז זוכים לטיפולים מקצועיים הניתנים ע"י אנשי מקצוע, עובדים סוציאליים ומומחים בתחום ובמרכז מתקיימות קבוצות טיפול לנשים ולגברים וכן טיפול פרטני, בהתאם לצורך. כמו כן, ילדים המצויים בסיכון במשפחות אלו, מטופלים בדרכים מקצועיות מגוונות החל מרכיבה טיפולית, טיפול בבע"ח, מועדוניות וטיפול פסיכולוגי.

על פי נתוני האגף לשירותים חברתיים, בשנת 2019 טופלו כ-120 הפניות מתוכן, כ-11 זוגות קשישים וכן, הפניות של גברים ונשים שנקטו באלימות בין-זוגית. כ-40 נשים ומספר גברים, נמצאים בסיכון גבוה בטיפולו של המרכז, אשר מקבלים ליווי צמוד ואינטנסיבי של המרכז והמשטרה על מנת לתת הגנה מירבית.

תושבים המעוניינים בסיוע מוזמנים לפנות למרכז לשלום המשפחה בטלפון 0732326444/12.