במהלך חופשת חג השבועות, קרסו חלקים מתקרת בית הספר היסודי " מעוז המכבים". התלמידים והוריהם שנכנסו לבית הספר לאחר החופשה, נדהמו לגלות קורות שלמות מהתקרה המונמכת על הרצפה, למרבה המזל, תלמידי בית הספר שהו באותו הזמן בחופשת חג השבועות ואף אחד לא נפגע.

הורי התלמידים בבית הספר זועמים וטוענים כי קורות התקרה לא מחוברות היטב ואין ברגים או עזרים אחרים שיעזרו לקורות להישאר במקומן. עוד טוענים ההורים כי מבנה בית הספר זקוק לשיפוץ כבר זמן רב. 

למערכת מודיעינט נמסר כי במתחם ביה"ס בוצעה בקרת בטיחות בשנה שעברה, בה נבדקה גם התקרה ונקבע כי היא מאושרת לשימוש.

מהנהגת ההורים של ביה"ס נמסר בתגובה כי : "הדבר החשוב ביותר הוא בטחון הילדים. ההנהגה עובדת עם הנהלת בית הספר והעירייה למציאת פתרון בטוח למבנה שיאפשר את חזרת התלמידים לכיתותיהם בהקדם האפשרי"

מדוברות עיריית מודיעין מכבים רעות נמסר בתגובה כי: "המקרה התגלה לפני תחילת יום הלימודים על ידי מאבטח בית הספר, עוד בטרם נכנסו תלמידים. עם קבלת הדיווח הגיעו למקום באופן מיידי נציגי מחלקת הבטיחות והתשתיות, ובהמשך גם מהנדס מומחה, שבחנו את התקרה במתחם זה ובכל מבנה בית הספר. היום הושלמה בדיקת המהנדס המומחה שלאחריה יוצגו חלופות שונות להמשך טיפול בתקרה שנפלה. יש לציין כי למרות שהכיתות במתחם האמור בהן יש סוג דומה של תקרה נבדקו ואושרו לשימוש, הוחלט, על ידי העירייה, לחזק את התקרה באותן כיתות. עד להשלמת העבודות, הועברו התלמידים ללמוד בכיתות חלופיות עד להשלמת הטיפול."