צילומים: חורחה נובומינסקי

הפסטיבל, שמתקיים זו השנה השביעית בחוה"מ סוכות, הצליח גם השנה למשוך אליו מבקרים רבים שצפו בהופעות הייחודיות של אמני הקרקס מחו"ל ומישראל.

זה התחיל במופע הספרדי "חוויה שמימית", שזו היא לו הופעת הבכורה העולמית והוא התקיים לראשונה בעולם במודיעין מכבים רעות. במופע, רקדני בלט מקצועיים היו תלויים בגובה רב באוויר ויצרו כוריאוגרפיה מהפנטת של צורות גיאומטריות מתואמות עם המוזיקה המלווה אותם.

המשיך במפגש עם אמני קרקס בדמויות חייזרים שהוכיחו כוח רב בידיים, בתרגילי טכניקה מרהיבים.  גם אש לוהטת הייתה בפסטיבל במופע אנרגטי שבטי עם ג'אגלינג אש ותרגילי אש נוספים וכן, מופע מטורף וסוער מאיטליה שכבר הספיק לככב בהצלחה ביותר מ-18 מדינות ונחשב לאחד המופעים הפרועים המוצלחים באירופה. 

לצד כל אלו, איך אפשר בלי גיבורי על או יותר נכון, גיבורות על, הפקת מקור ישראלית עם שתי אמניות קרקס צעירות אשר הפגינו אקרובטיקה אווירית מרשימה וזכו למחיאות כפיים סוערות ועוד מופעים רבים שצבעו את רחובות העיר מודיעין מכבים רעות בהרבה הומור, אדרנלין ובעיקר הנאה רבה.

לצד המופעים הרבים, התנסו במהלך הפסטיבל ילדים ומבוגרים בסדנת קרקס מהנה והפגינו, או לפחות ניסו, כישורי ג'אגלינג, שיווי משקל וריכוז הנדרשים מאמני קרקס באמצעות אלמנטים שונים של אמני קרקס כמו צלחות סיניות, חישוקים ועוד.