בשבוע שעבר, התארחה יו"ר מפלגת 'ימינה', איילת שקד במודיעין ו'עשתה שבת' בביתו של עמיעד טאוב, המשנה לראש העיר ויו"ר המטה של מפלגת 'ימינה' במודיעין מכבים רעות.

 שקד מסרה כי אמנם היא מובילה מפלגה משולבת של חילוניים ודתיים, אך בחרה בכל זאת לקיים את כל השבת בעיר בכדי לכבד את ציבור בוחריה הדתיים.

במהלך השבת קיימה שקד עשרה מפגשים גדולים בהם השתתפו כ-1,300 מתושבי העיר. בין היתר נפגשה שקד עם מגוון קהילות ובהם קהילת אלעד, אריאל, קול יהודה ולב אחים וכן עם חברי הקהילה הפורטוגזית והקהילה האנגלו סקסית, קיימה מפגש מיוחד לצעירים ומפגש פתוח משותף לדתיים וחילונים.

את המפגש פתחו פרופסור אשר כהן ועמיעד טאוב שדיברו על חשיבות ההצבעה בבחירות הנוכחיות, שקד עצמה סיפרה לנוכחים על מטרות הדור הנוכחי בעיניה, אשר כוללות את חיזוק הזהות היהודית בארץ ובתפוצות,מאבק נגד התבוללות וחיזוק הכלכלה ומערכת הבריאות. היא תיארה את האתגרים הביטחוניים, הכלכליים והחברתיים איתם מתמודדת המדינה וסקרה את הישגיה במשרד המשפטים.

שקד סיפרה כי היא "גאה להיות האשה הראשונה העומדת בראש מפלגת ימין מאז הקמת המדינה" והוסיפה כי "לא הסכמתי לחזור לחיים הפוליטיים ללא איחוד של כל גווני הציונות הדתית לצד מצביעי הימין האידיאולוגי והחילוני". 

המשנה לראש העיר ויו''ר מטה 'ימינה' במודיעין, עמיעד טאוב:''אני מודה לאיילת שקד ולשר החינוך על ההגעה לעיר החשמונאים. מפלגת ימינה המאחדת דתיים וחילונים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים המחוברים ליהדותם ולציונות וגאים בערכים היהודיים רואה את העיר מודיעין כיעד אסטרטגי ובצדק. הבחירות הקרובות מהותיות לעתיד המדינה והעיר מודיעין כמודל לחיים משותפים של ציבור מגוון וערכי המוביל את שיעורי הגיוס וההתנדבות בישראל צריכה ויכולה להוביל אחוזי הצבעה משמעותיים למפלגה הכי ערכית וציונית בישראל''

צילום: מפלגת ימינה מודיעין