לאחרונה נערך בתחנת מד"א בתל אביב טקס סיום קורס חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס.  בקורס זה השתתפו 42 חניכים, שהצטרפו למערך המתנדבים של מד"א בתל אביב והסביבה.

בין בוגרי הקורס היה גם אודי אביסרור (40), תושב מודיעין מכבים רעות, שנפצע בשנת 1996 באורח אנוש בתאונת דרכים בכביש 4 - כשהיה בן 17 בעודו חניך בקורס נוער של מגן דוד אדום.

בעקבות התאונה הקשה סבל אודי מפגיעה רב מערכתית ונדרש לשיקום ארוך בבית לוינשטיין. לאחר תקופת השיקום התגייס לצה"ל והמשיך בחייו מבלי שהשלים את קורס מד"א  בו התחיל ללמוד לפני התאונה הקשה שעבר. לפני כשנה החליט אודי לסיים את מה שהתחיל בגיל 17 ונרשם לקורס חובשים במד"א, אותו סיים כאמור בימים אלו.

 "היום אני עורך דין, סוכן ביטוח ובעברי הייתי שדרן רדיו. לפני כשנה החלטתי שעכשיו כשאני במקום אחר בחיים, אני נשוי ואב לילדים אני חייב להגשים חלום ילדות ישן, ונרשמתי לקורס חובשים במד"א", מספר אודי. "אני מבין היום, יותר מתמיד את החשיבות של טיפול מציל חיים במצבים קריטיים. להציל חיים היום במסגרת מד"א, כשבעבר הייתי בצד הפצוע זו סגירת מעגל מרגשת עבורי".

מנהל מרחב איילון במד"א אפי בר: "אני מברך את החובשים החדשים שמצטרפים למשפחת מד"א בתל אביב. מדובר באנשים איכותיים ששמו לעצמם מטרה להציל חיים, זה בהחלט לא מובן מאליו והם ראויים להערכה רבה. לראות את אודי בין מסיימי הקורס מרגש מאוד וסגירת מעגל גם בשבילו באופן אישי וגם בשביל מד"א שהצילו את חייו."

צילום: דוברות מד"א