מאת: חלי ויינשטיין | צילומים: פרטי

מוטי רבין, בן 38, נשוי למיכל ואב לעמית וניב, בני 8 ו-6.5 , מאמן כושר ומנטור לאורח חיים בריא. 'הלקוחה' הראשונה שלו היתה אמא שלו, איתה עשה תהליך שינוי מהותי ואז גם הבין, שזו הדרך שלו בחיים – לעזור לאנשים להיות מאושרים ובריאים. הוא נטש את המסלול העסקי אותו התחיל כמו רבים מחבריו והיום הוא מוקף בתודות והערכה עם אלפי לקוחות מרוצים, כמנטור וכמאמן כושר בהולמס פלייס. "הכל התחיל לפני עשר שנים מתוך אמונה שאני יכול עזור לאנשים לחיות חיים טובים יותר ולהגשים חלומות".

מה הדבר שאתה הכי אוהב בחיים?

"הכי אוהב בחיים את המשפחה שלי, את אשתי מיכל ושני ילדי עמית וניב. דמות הנערצת עלי היא אישתי, היא מאזנת אותי, כל כך חכמה ומדהימה, היא עוזרת לי לכוון את עצמי ולהגיע אל המקומות שאני רוצה בהם".  

מה המשפט שהכי מאפיין אותך?

"יש לי כמה וכמה משפטים אבל השניים הבולטים והחשובים ביותר הם: "גם כשיש סערה, אנחנו צריכים ללמוד לרקוד בגשם" ו"תמיד לכוון הכי גבוה לירח – מקסימום נהיה בין הכוכבים".  המסר החשוב הוא לעולם לא לוותר כי אין דבר שאי אפשר להשיג בחיים, הכל אפשרי".

מהי ההצלחה הכי גדולה שלך?

"להגשים את החלום שלי – לגעת בכמה שיותר אנשים ולשנות להם את דרך החיים כך שיהיו מאושרים יותר".

מה החלום הבא שלך בקריירה?

"לפתוח רשת רחבה עם סניפים בכל מקום תחת בשם "מוטי רבין מנטור לאורח חיים בריא". 

כמה פעמים בשבוע אתה עוסק בכושר?  

"סך הכל 6 פעמים בשבוע – פעמיים בשבוע אני רץ 15 ק"מ וארבע פעמים בשבוע באימוני ספינינג"

לאיזה ענף ספורטיבי נוסף אתה מתחבר?

"אני אוהב ספינינג בנשמה וריצות אבל תחום נוסף שאני משוגע עליו הוא ריקודים לטיניים ואני רוקד המון. כשהייתי צעיר שיחקתי פינג פונג וטניס שולחן, אבל היום הרבה פחות".

איזה ענף ספורט לא מדבר אליך בכלל?

 "לא התנסיתי מעולם בכדורגל ואני גם לא מתחבר לענף הזה".

מה הכי מרגש אותך בקריירה?

משפטים שאנשים אומרים לי לאחר תהליך מרגשים אותי מאוד. 'מוטי, בזכותך הגשמנו את החלומות שמעולם לא האמנו שנוכל להגשים' , 'בזכותך אני לא עוברת ניתוח' או 'כל המשפחה שלי אוכלת עכשיו בריא יותר'. במסגרת העבודה שלי אני מאמן גם ילדים לאורח חיים בריא וזה בא שם בעוצמות גדולות מאוד. חיבוק חזק של ילד ומילת תודה אחת קטנה ומלאה בתום יכולה לרגש אותי עד דמעות'.

 "הכי אוהב בחיים את המשפחה שלי, את אשתי מיכל ושני ילדי עמית וניב" | מוטי רבין ואשתו מיכל

אם תגיע לאי בודד, על איזה מאכל לא תוותר לעולם?

"אננס"

איזה מקומות בילוי אתה אוהב בעיר?

"אני לא מבלה המון וכמעט שלא אוכל במסעדות אלא מעדיף את האוכל הבריא בבית. הבילויים שלי הם בעיקר בחיק המשפחה ועם קבוצת החברים מההולמס פלייס שהפכה למשפחה של ממש עבורי". 

מי מבשל את הארוחות אצלכם בבית?  

"אני ואשתי מכינים את הארוחות לסירוגין, אנחנו מעדיפים לאכול בריא וכמה שפחות בחוץ. מרכיב חשוב בעיני הוא מגוון של ירקות בכל ארוחה, את זה לא מפספסים".

סרט או הצגה אחרונה שראית ואהבת?

"לא סרט או הצגה אבל דווקא הופעה שאהבתי, של רותם כהן, אחד מהמפורסמים והעוצמתיים ביותר שיש בעיני. המוסיקה שלו נותנת לי דרייב ואנרגיות מטורפות".   

חופשות – בארץ או בחו"ל?

"לחו"ל כמעט ואין לנו זמן. אנחנו מאוד אוהבים את אילת ולטייל בצפון, וזה תמיד עם המשפחה. הכי חשוב שיש. פשוט להיות עם המשפחה, מלוכדת, מאושרת, לעשות את הדברים הכי פשוטים והכי כייפים יחד, כמו סתם ללכת לים וליהנות מהשקט והרוגע ביחד".

זיכרון ילדות

לא ממש זיכרון אלא יותר השראה - ההורים שלי הם ההשראה שלי והמקום אליו הגעתי בחיים הוא בזכותם, עם שלושת המרכיבים המנצחים של אמונה, כח ודחיפה".


מה הסוד שלך?

"להאמין ולעולם לא לוותר. אם מאמינים במשהו ורוצים אותו ממש, אז משיגים את זה".