רן שגב, בן 29 תושב מכבים, מצטרף לרשימת הצעירים "הדור הבא" אותה הקים לאחרונה חבר המועצה אלעד שמעונוביץ.  שגב, קצין לוחם בצנחנים, משרת מילואים פעיל, סטודנט למנהל עסקים ויועץ ומתווך נדל"ן. הקים את הפאבים הראשונים בעיר - "יקותיאלי", ו- 'פנדה' שפעל במרכז עינב והפך למוקד בילוי מוביל בעיר לחיילים, חיילים משוחררים וסטודנטים בחופשות וסופי שבוע. שגב היה שותף  להפקת מסיבות הצהריים לחיילים וסטודנטים שהחלו בשנת 2012 במתחם הדשא של מכבי במכבים, ובשנים האחרונות במרכז עינב אליהם הגיעו צעירים רבים.

שגב נולד, גדל ומתגורר במכבים מאז הקמתה. למד בתיכון מו"ר והיה פעיל בסניף מכבי צעיר מכבים. בחמש השנים האחרונות היה חבר בוועדות קשר חיילים וצעירים בעירייה.

רן שגב: "אחד הנושאים החשובים לתושבי העיר ולצעירים בפרט הוא תחום הבילוי והפנאי וחיי הלילה. קל מאוד לדבר על זה שכולם רוצים כאן מקומות בילוי ופאבים איכותיים- הרבה יותר קשה לבצע, ואני מכיר את זה מקרוב. בחרתי להצטרף לאלעד כי הוא היחיד בעיר שקידם את תחום חיי הלילה כבר בשנת 2011, כשהחלטנו להרים את מסיבות הצעירים הראשונות. אלעד עזר לכל הפאבים המקומיים בנושאים הבירוקרטים מול העירייה והרגשנו שיש אוזן קשבת. שבוע האוכל לקידום חיי הלילה בעיר שיזם ומסיבות הצהריים שלא היו יוצאות לדרך בלעדיו הם אירועים משמעותיים שקרו כאן. מתוך המועצה ומהניסיון שלי בתחום, נוכל ללא ספק לקדם פתיחה של מקומות בילוי נוספים ולהפיק אירועים עבור החיילים והסטודנטים בעיר".

אלעד שמעונוביץ: "שגב הוא אחד הצעירים הבולטים במכבים ורעות בפרט, ובחיי הלילה בעיר בכלל בשנים האחרונות. הוא איש עשייה שהקים בעצמו מקומות בילוי בעיר והפיק מסיבות ואירועים לצעירים ויודע באמת ומתוך ניסיון מה צריך לעשות כדי להמשיך לקדם ולפתח את חיי הלילה. השדרה המרכזית החדשה הולכת להיות איזור הבילוי החדש של העיר ואנחנו נפעל ונדאג שזה יהיה מקום שייתן מענה לצעירים, שיהיה פתוח בשישי ושבת ויארח אירועים מרכזיים כמו מסיבות רחוב ופסטיבל בירה שייצרו מרכז עיר אמיתי".