חיים ביבס - ראש סיעת "חיים במודיעין" - 
"כל תוצאה שתהווה שישה מנדטים ומעלה תהווה עבורי ועבור חברי הסיעה שלי הצלחה מרגשת. מבחינתי, אין תוצאה שתיתפס בעיניי ככישלון. כל הישג שיהיה בבחירות האלה הוא תוצאה של עבודה קשה של הפעילים וחברי הסיעה שתמכו והשקיעו מזמנם בקמפיין ולכן עבודת צוות שכזאת לעולם לא יכולה להיקרא כישלון."

 


 

אילן יאיר בן סעדון - ראש סיעת "אילן למודיעין" - 
"אני משוכנע כי גם בבחירות אלו שוב נפתיע ונזכה לאמון הציבור באופן שיאפשר לנו להיות סיעה חזקה וגדולה במועצת העיר - אף יותר מהקדנציה האחרונה. כל תוצאה מארבעה מנדטים ומעלה תיחשב הצלחה מבחינתי ולשם חבריי ואני מכוונים. הדבר ייחשב להישג אשר האחראיים לו הם התושבים, הלב הפועם של מודיעין-מכבים-רעות."

 


מויש לוי - ראש סיעת "שחר עושים חינוך במודיעין" -
"אני מאמין שהעיר תפסיד אם אור גרינפלד לא יכנס למועצת העיר יחד אתי, עם עדי מן ועמיחי זליג. לשם כך, אהיה חייב להגדיר תוצאה של ארבעה מנדטים ויותר כהצלחה וכל דבר מתחת, אודה שייחשב כאכזבה". 

 


שחר מי-און - ראש סיעת "יש עתיד במודיעין" -
"בבחירות האחרונות לכנסת ישראל, מפלגת "יש עתיד" זכתה לתמיכה גדולה מאוד של תושבי מודיעין מכבים רעות. אנו מאמינים כי בוחרי "יש עתיד" ירצו לחזק אותנו גם בבחירות למועצת העיר כדי שנשמור על העיר מודיעין וערכיה החופשיים והדמוקרטים. מבחינתנו, 3 מנדטים יהוו שיקוף הולם למשקלם של בוחרי יש עתיד בעיר. כשבאים עם כוונה של עשייה ושירות הציבור, כמובן שיש מספר ששמנו לעצמנו כיעד, אך שום תוצאה לא תהווה עבורינו אכזבה מכיוון שמעבודת צוות קשה, רק טוב יכול לצאת" 

 


עמיעד טאוב - ראש סיעת "הבית היהודי במודיעין מכבים רעות" -
"אין לי ספק שנהיה הפתעת הבחירות ונשים יד על ההגה של העיר. אנו מגיעים עם המון רצון, יכולת ותכניות עבודה למען תושבי העיר, עושים כל מאמץ לקבל כמה שיותר תמיכה ואמון מהציבור ולא עוסקים בנבואות ומספרים. מבחינתנו, כל הגדלה של מספר המנדטים הנוכחי (העומד על 2 נציגים) היא הצלחה. "

 


מירב פלג - ראש סיעת "המירב למודיעין" -
"הצלחה תחשב בעיני מצב בו נזכה ל-2-3 מנדטים. מנגד, קשה לי עם המילה אכזבה משום שבסופו של דבר אני עושה את מלאכתי בהתנדבות ומאד רוצה להמשיך ולתרום מיכולותיי. עם רשימה מעולה כמו שהרכבתי ממש חבל שהם לא ייכנסו למועצת העיר ולכן אני מניחה שמנדט אחד יהיה אכזבה".

 


 

אבי אלבז- ראש סיעת "מודיעין חופשית" -
"אם נקבל שני מנדטים, זו תהיה אכזבה עבורנו ואם נקבל 5-4 מנדטים, הדבר ייחשב להצלחה, זאת במיוחד לאור העובדה שבקמפיין הבחירות פעלנו עם תקציב זעום שרובו ככולו הגיע מתרומות של תושבים - בלי אף שקל ממפלגה ארצית או מארגונים אחרים. מה שעשינו זה בעיקר עבודת שטח נמרצת ופרסומים אורגניים ברשתות החברתיות בחודשים האחרונים, ובעקבות זאת אנו מקבלים תמיכה רבה מתושבים ומתושבות בעיר".


 

ראשי הסיעות הבאות בחרו שלא לענות על השאלה שנשלחה אליהם:

אלעד שמעונוביץ - ראש סיעת "הדור הבא" -

 

 

 

ג'קי פינטו - ראש סיעת "עוצמה למודיעין"

 

 

 

ברוך בוחניק - ראש סיעת "גשר מחוברים לתושבים" -