אירוע הרמת הכוסית של סיעת "אילן למודיעין" בראשות סגן ראש העיר אילן יאיר בן סעדון, התקיים באולם עינן. חוץ מהתושבים והפעילים מהעיר, הגיעו להביע תמיכה גם אבי גבאי יו"ר המחנה הציוני, דני עטר, יו"ר קק"ל, חברי הכנסת עמיר פרץ, איתן כבל ואיציק שמולי. 

אחרי הברכות המסורתיות לשנה טובה, הציג בן סעדון את חברי הסיעה, רובם חדשים,  "מנוע הטורבו החדש" לדבריו. מבין אלה נמנים: גבי אדרי, שותפו של בן סעדון בחמש השנים האחרונות, מיכאל זץ, אתי פרידמן, יהונתן כבירי, איילה פרימן, צפריר כהן, יוני קסוקר ורמי להב.

בן-סעדון סיכם: "החזון שלנו הוא להעניק שירות נאמן ומיטבי לכלל התושבים. אני מאחל לכל בית מודיעין-מכבים-רעות שנה טובה, שבה תהיה לנו הזכות להמשיך ולשרת את הציבור".

 -אירוע הרמת כוסית של "הבית היהודי" במודיעין בראשותו של עמיעד טאוב, נערך בביתם של  חברי הבית היהודי, משה ופרנסיס ארקינג. לשם הגיעו גם שר החינוך נפתלי בנט, סגן שר הביטחון ח''כ הרב אלי בן דהן, יו''ר ועדת החוקה, ח''כ סלומינסקי, יו"ר סיעת הבית היהודי ויו"ר שדולת הבריאות ח"כ שולי מועלם, ח''כ מוטי יוגב ומנכ''ל הבית היהודי, ניר אורבך. 

עמיעד טאוב הצהיר כי: ״בכוונתנו להוביל את תחומי החינוך והחברה בעיר. אנו גם לא מתביישים ביהדותנו ובציונות, בערכים שעליהם צמח עמנו ואנו נייצג אותם בעיר". 

באירוע נכחו כמובן גם כל מועמדי הבית היהודי למועצת העיר: נגה כץ, יעל בן שלמה, חבר מועצת העיר ג'וני קליין, ענת בראמי, יהודית פיש, רונית שני, אסף ישי, אמנון הר שושנים ואל''מ במיל עוזי זימן. 

השר בנט: "מודיעין היא עיר מיוחדת במינה, מודרנית ומתפתחת במהירות, המהווה מודל ליחסי דתיים חילונים ועל כן אנו רואים בנציגות שלנו בעיר חשיבות רבה". 

 

"הדור הבא" בראשות חבר המועצה אלעד שמעונוביץ הרימו כוס בירה ב"ג'ימס" באוירה תוססת והציגו את חברי הרשימה שלהם - עדי בן אברהם, רן שגב ומוטי רבין. עוד הוצג הקמפיין החדש של הרשימה, לפיו הם מתכוונים לקדם הכנסת מוניות שירות למודיעין עם קווים לערים הגדולות ויצירת אלטרנטיבות תחבורה  לצעירים כולל בסופי שבוע.

שמעונוביץ: "זו הולכת להיות שנה טובה באמת. הגיע הזמן שלנו, אנחנו הדור הבא".

עוד הרימו כוסית גם סיעת "שחר עושים חינוך",בראשותו של סגן ראש העיר מויש לוי. האירוע התקיים באולם ויצ"ו בשכונת אבני חן,  שם הוצגו חברי הרשימה - עדי מן ועמיחי זליג.

מויש לוי בירך את המשתתפים בשנה טובה והודה לכולם על ההתייצבות: "הגענו לעשות. ביחד חילוניים ודתיים, מכל קצוות הקשת הפוליטית, אנשים שהעיר הזאת חשובה להם"

במוצ"ש האחרון התקבצו גם חברי 'יש עתיד' מודיעין להרמת כוסית חגיגית לכבוד השנה החדשה ולהשקת קמפיין הבחירות של הרשימה. בין האורחים היו גם  חברי הכנסת מאיר כהן, מיקי לוי, קארין אלהרר ופנינה תמנו שאטה, שהתייצבו כדי להביע תמיכה ברשימת המפלגה בעיר ובעומד בראשה -  שחר מי און

הערב צפויה להתקיים הרמת הכוסית של סיעת "חיים במודיעין מכבים רעות" בראשותו של ראש העיר חיים ביבס, שם תוצג הרשימה הסופית של המתמודדים מטעמו למועצת העיר בבחירות הקרובות

בשער:צילום אילוסטרציה Depositphotos