בראש רשימת "הבית היהודי במודיעין מכבים רעות" עומד עמיעד טאוב, בן 41, תושב העיר.

בקצרה על עמיעד ועל פועלו:
עמיעד נשוי לרות ואב לשרון עידן אופק נועה ועומר. הוא מנכ''ל 'עט תקשורת', יו''ר בהתנדבות של עמותת 'אופק חזרה לחיים' העוסקת במניעת רשלנות רפואית וליווי משפחות לאחר משבר רפואי, בעל תואר שני במנהל ציבורי מאוניברסיטת בר אילן, קצין במיל. לשעבר יו"ר אגודת הסטודנטים באוני' בר-אילן, סיו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית ויועץ הוועדה לזכויות הילד בכנסת. בנוסף לכל אלה, הוא גם חבר בנשיאות וועד הפועל הציוני ודירקטור במנהלת ''אופק מודיעין". בעל טור פובליציסטי בעיתון 'מצב הרוח' ומחבר של הספרים: 'מזימה' (ספר מתח) ו''אחי מיוחד'' (ספר ילדים העוסק בעולמם של אחים לילדים עם צרכים מיוחדים, אשר הומלץ ע''י נשיא המדינה בשבוע הספר).

תוכל לספר על החיבור שלך לעיר?
העיר מודיעין משלבת מורשת חשמונאית עתיקת יומין ואוצרות טבע מפעימים לצד אוכלוסייה צעירה ומעורבת ובנייה חדשנית. העיר הפכה לסמל לגבורת ישראל ולמאבק העם על עצמאותו. המקום בו החל מרד החשמונאים ובו נקברו יהודה המכבי ואחיו מהווה כיום בית יהודי וציוני ללמעלה מ- 96,000 תושבים עם רוח חלוצית ומעורבות קהילתית.
מודיעין מהווה מודל ליחסי דתיים חילוניים, מובילה בקליטת עלייה ושליש מתושביה הינם תלמידים. מזה שבע שנים העיר מובילה באחוזי ההתנדבות והגיוס לשירות בצה''ל. היא העיר בה בחרתי לגדל ולחנך את תוצרת הארץ האישית שלי, שרון עידן, אופק נועה ועומר. אני אוהב אותה וגאה להתגורר בה.

איך הגיבו החברים והמשפחה להחלטתך להתמודד בבחירות הקרובות?
מאז שהתחתנתי אשתי היא שותפה מלאה ותומכת בי לחלוטין בכל צעד עסקי וציבורי כולל ההחלטה להתמודד במודיעין. אבי היה שמח שאפרוש מכל פעילות פוליטית ואתמקד בעסק ובעמותה שהקמתי, אך גם הוא מגבה כל מסע שאליו אני בוחר לצאת.

מה לקחת בחשבון כשהרכבת את הנבחרת איתה תרוץ למועצה?
בניתי עבורם את "מבחן הפייטרים". בדקתי מי ייאבק למען הנושאים שחשובים לנו ולתושבי העיר ללא מורא. חיפשתי אנשים שיש להם את השילוב הנכון בין יכולת ביצוע, ללב רחב ועין טובה ואשר מחוברים לערוגת הערכים של הבית היהודי.

מי קהל היעד שהרשימה שלכם פונה אליו? 

כל תושבי העיר. החל מחילונים ומסורתיים האוהבים את הציונות ואת יהדותם וכמובן לדתיים המבקשים ייצוג הולם לעולמם במועצה.

תוכל למנות שני דברים שלא תרצה שישתנו בעיר?
יחסי דתיים חילונים בפועל (ולא בסיסמאות ומלחמות של ערב בחירות)  ואתרי המורשת והטבע.

ושני דברים שחייבים להשתנות?
חייבים לשפר את כל מה שנוגע בתעסוקה ותחבורה ואת הטיפול באוכלוסיות המוחלשות ובצעירים מעל גיל 18.

האם שמת עינך על תיק מסויים אותו תרצה לקבל?
אנחנו נדרוש תיקים העוסקים באנשים. בכוונתו לעבוד קשה כדי להוביל את תחומי החינוך והשירותים החברתיים וכן לקחת אחריות על העולים החדשים והגמלאים ולתת מענה לצרכי הציבור הדתי בעיר.