בראש הרשימה "גשר" עומד ברוך בוחניק. תושב העיר המתגורר בשכונת המגינים.

בקצרה על ברוך ועל פועלו:
ברוך נשוי לרויטל  ואב ל-6 ילדים. הוא עובד בחברת הייטק גלובאלית בתור Strategic Dev. Manager , מתגורר בעיר כמעט 19 שנים ופעיל כבר קדנציה שניה במועצת העיר.

מה אתה מרגיש שהשתנה בעיר בחמש השנים האחרונות?
מודיעין מתקרבת ל-100,000 תושבים והשינויים שחלים בה מדהימים. בתור חבר ועדת תכנון הבניה, להיות חלק מתכנון עיר ובניית שכונות מהיסוד זאת חוויה שלא תישכח. כמו כן, אני חייב לציין שלדעתי העיר בנויה ומתוחזקת כראוי. פרוייקטים רבים נבנו או שעתידים להיבנות, אט אט הופכים את העיר למרכזית וב"ה עיר שואבת ומובילה.

תוכל לציין שני דברים שלדעתך אסור לשנות בעיר?
הדבר הראשון שלדעתי חשוב שישאר כפי שהוא, הוא  תושבי העיר מודיעין. הם ידועים כדעתנים, יש שיכנו אותם "מתלוננים", אני חושב שדווקא הדעתנות על כל עניין ועניין מאפשרים לעיר להיראות כפי שהיא היום. לנבחרי הציבור יש יכולת להקשיב און-ליין לרחשי הציבור ולבחון את מהות התלונה והשיפור שנדרש.
הדבר השני שלא הייתי מעז לגעת בו הוא מרקם התושבים בעיר. לדעתי זהו מרקם מדהים ומיוחד ובאמת "אנשים בונים עיר". האווירה בעיר מיוחדת וייחודית ולכן רואים התנדבות עצומה הן של הנוער והן של הבוגרים.

אם כך, תוכל לציין שני דברים שלדעתך חייבים לשנות פה?
נתחיל עם  תעסוקה שמתאימה לתושבי העיר בתוך העיר (וחבל שנדחתה הצעתי לסדר), אמשיך עם נושא התחבורה הציבורית שראוי שתהיה איכותית יותר ואף אוסיף את נושא  מינוף וסיוע לעסקים קטנים. 

מה יהיה שונה במצע שלכם השנה מזה של השנים הקודמות?
מאחר שרובנו מגיעים ממערכות גדולות, המצע שלנו משלב אסטרטגיה עם מעקב ביצוע בפועל. לכל אחד מהתמודדים יש בארסנל יכולת מינוף וביצוע מתוקף עשייתם רבת השנים. אנחנו סבורים שלא מספיקה "מדיניות עירונית" אלא חובה על נבחר ציבור ומחזיק תיק להיות בקי בתחום עליו הוא אמון ולוודא שהחלטות שמתקבלות מיושמות בפועל ולא מתמסמסות בבירוקרטיה או פוליטיקה זולה.

לאיזה מהנושאים הבוערים תחליטו לתת את הדגש בקדנציה הבאה?
לצד שקיפות, מקצוענות, הבנת הפרטים וחתירה לביצוע, כפי שהוכחנו כדוגמת: קירוי הבריכה או הפיכת פרוייקט חוף הים לפארק מים שיפעל כל השנה, בניית בתי כנסת מרכזיים בשכונות החדשות, שיפוץ פארקים שבראשם פארק ענבה, פארקים לכלבים וכיו'ב אנחנו חושבים לתת יותר דגש על נושא התעסוקה והתחבורה בעיר.