חיים ביבס - ראש סיעת "חיים במודיעין" - 
"לפני כחצי שנה הובלתי את אישור התכנית הכלכלית להקמת מוסד אקדמי בסמוך למרכז העיר החדש, הכולל גיוס של 50 מליון ש"ח לשלב הראשון. לאחר הבחירות נצא למכרז להקמת המבנה ואני בטוח שלאחריו נוכל להתחיל את התהליך שבסופו יוקם בעיר מוסד אקדמי, שיאפשר לצעירים בעיר ללמוד לימודים אקדמאיים, כאן, ליד הבית."

 


אילן יאיר בן סעדון - ראש סיעת "אילן למודיעין" - 
"אני בעד הקמת מכללה אקדמית בעיר ומיצובה כעיר אשר כל פתרונות החינוך, לרבות בית ספר טכנולוגי-מקצועי ומוסד להשכלה גבוהה, נמצאים בשטחה ונגישים לצעיריה. אני משוכנע כי מכללה אקדמית במודיעין-מכבים-רעות תהווה מוקד משיכה אקדמי לכל צעירי העיר ויישובי הרי יהודה והשפלה."

 


מויש לוי - ראש סיעת "שחר עושים חינוך במודיעין" -
"יש חשיבות גדולה מאוד בהקמת מוסד אקדמי בעיר, שיפתח באופן טבעי מתן שירותים נרחבים ומפותחים יותר לכל הצעירים בגילאים אלה, גם אלו שלא לומדים במוסד. הקמת מכללה אקדמאית התעכבה עקב התנגדות המל"ג לאפשר הקמת שלוחה של אוניברסיטה או מכללה חדשה בעיר. יש לעשות את המאמץ לאתר מכללה קיימת אשר תרצה להעתיק את מקום משכנה לעיר. מועצת העיר כבר אישרה באופן עקרוני השקעה של 50 מליון ₪ לטובת הנושא. במקביל, אנחנו רואים חשיבות גדולה בתהליך פשוט הרבה יותר-הבאת סניפים של הכשרה מקצועית טכנולוגית כגון ג'ון ברייס, האקריו ואחרים, כדי לתת לצעירים אפשרות ליהנות ממקצועות מכניסים בתחומים עכשוויים."


אלעד שמעונוביץ - ראש סיעת "הדור הבא" -

"הקמת מוסד אקדמי הוא אחד היעדים המרכזיים שלנו. מכללה בעיר תשמש מנוע צמיחה משמעותי כי 3,000 סטודנטים שיחיו ויגורו בעיר ישפיעו על תרבות הפנאי וחיי הלילה שלה, יצמיחו את הכלכלה העירונית ויסייעו לפתיחת עסקים ויצירת מקומות תעסוקה, ייצרו ממשק עם מערכת החינוך העירונית ויביאו בהכרח לשיפור התחבורה הציבורית בעיר שתהנה מביקוש לאורך כל היום. למודיעין יש אינטרס ראשון במעלה להבאת מוסד אקדמי לעיר."

 


שחר מי-און - ראש סיעת "יש עתיד במודיעין" -
"אחוז מסיימי הבגרויות והניגשים ללימודים אקדמאיים בעיר הוא מהגבוהים בארץ, לכן חשוב לנו לפעול למען הסרת החסמים הביורוקרטיים והפוליטיים למען הקמת מכללה אקדמית, שגם תצעיר את אוכלוסיית העיר, שצעיריה כיום נפוצים ברחבי האוניברסיטאות והמכללות בארץ ולא נשארים בבית."

 

 


עמיעד טאוב - ראש סיעת "הבית היהודי במודיעין מכבים רעות" -
"אנו מאמינים כי מוסד להשכלה גבוהה יהווה אבן שואבת עירונית ועל כן נפעל לקידום הנושא יחד עם יו''ר מפלגתנו שר החינוך נפתלי בנט. נקדם הקמת ועדת היגוי עירונית שתפעל אד הוק בנושא יחד עם נציגי משרדי הממשלה."

 

 


ברוך בוחניק - ראש סיעת "גשר מחוברים לתושבים" -
"מכללה הינו נושא מורכב. שריינו 50 מיליון ש"ח למטרה זו, אבל המאמצים צריכים להיות מול משרד החינוך ומקבלי ההחלטות במדינה."

 

 


מירב פלג - ראש סיעת "המירב למודיעין" -
"לשמחתי מועצת העיר קבלה החלטה בקדנציה האחרונה להקים מכללה בעיר ,החלטה בה תמכתי. יחד עם מכללה ראוי להקים מגורי סטודנטים שיתנו מענה לאלו שיגיעו מחוץ לעיר ויקדמו את כלכלת העיר וחיי התרבות בה ובמקביל תתאפשר השכרת יחידות דיור לסטודנטים או לזוגות סטודנטים צעירים במחיר מסובסד."

 

 


ג'קי פינטו - ראש סיעת "עוצמה למודיעין"
"אני תומך בכל ליבי בהקמת מכללה אקדמית /שלוחה של אחת מהאוניברסיטאות , כדוגמת אוני' ב"ש מכללת אחווה. לא פעם נידון הנושא עם תומכים רבים. המסכימים עם דעתי. 
הקמת המכללה תחזיק כאן את הצעירים האיכותיים שלנו. תחסוך להם הוצאות נסיעות ושכירות. תייצר מקומות עבודה רבים."

 

 


אבי אלבז- ראש סיעת "מודיעין חופשית" -
"מודיעין חופשית פעלה הכי הרבה מכל הסיעות האחרות במועצת העיר על מנת להקים מוסד להשכלה גבוהה. יזמנו אופציות רבות, אך כולן נדחו על ידי ראש העיר. כמו כן, יזמנו הקמת מעונות סטודנטים עוד לפני הקמת מוסד להשכלה גבוהה. ללא ספק, רק נקיטת צעדים מעשיים וריאליים ושילוב ידיים בין תורם גדול לבין מוסד אקדמי ידוע ומוביל מחו"ל יסיימו את הפארסה של מכרזים חוזרים להקמת מכללה אקדמית בעיר, ויצליחו להביא להקמת מוסד להשכלה גבוהה בעיר."