חיים ביבס - ראש סיעת "חיים במודיעין" - 
"כבר 10 שנים שאנו משקיעים רבות בפיתוח הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב, שהפכו למוקד משיכה ארצי עבור חברות מובילות. השקענו יותר מ-650 מיליון שקלים בפיתוחם, וכיום פועלים בפארק הטכנולוגי יותר מ-100 חברות ועסקים שונים, ובמרכז עינב לא פחות מ-200. השקעות אלה הביאו לגידול במספר התושבים המועסקים כאן בעיר קרוב לבית, שעומד כעת על יותר מ-40% (לשם השוואה, לפני 10 שנים הנתונים עמדו על כ-17% בלבד), ועם המשך התפתחות אזורים אלה, הנתון רק יעלה."


אילן יאיר בן סעדון - ראש סיעת "אילן למודיעין" - 
"פעלתי רבות לאורך השנים כדי להרחיב את מקומות העבודה בעיר, לחזק את בעלי העסקים וליצור אפיקי תעסוקה חדשים לתושבים בכלל ובמחויבות רבה גם לתושבים בעלי הצרכים המיוחדים. כדי להמשיך ולהרחיב את מעגלי העבודה בעיר, עלינו לפעול במספר מישורים. כוונתי לעידוד מעבר חברות הייטק ותעשיה קלה למרכז ליגד (ולא רק מחסנים) וכן קידום הקמתה של קריה טכנולוגית ועתירת ידע, שתרחיב את מקורות התעסוקה קרוב לבית עבור האקדמאים ובעלי ההשכלה הגבוהה בעיר. במקביל, עלינו להקל על בעלי עסקים קטנים ברישוי ולתמוך בהם בפיתוח עסקי ושיווקי, ולהמשיך ולדאוג למקורות תעסוקה עבור תושבים בעלי צרכים מיוחדים, בעיר ומחוצה לה. על רקע פעולות אלה חשוב לי לציין כי ניזום שיתוף פעולה עם מפעל גדול אשר ייקח חסות על ביה"ס הטכנולוגי-מקצועי שבכוונתו להקים בעיר. בית הספר הזה יהווה חלון הזדמנויות מקצועי לחיים עבור נערות ונערים שהפוטנציאל שלהם טמון ב"ידיים החכמות" שלהם."


מויש לוי - ראש סיעת "שחר עושים חינוך במודיעין" -
"במשך שנים רבות היה קשה מאוד להביא חברות גדולות המספקות תעסוקה לאוכלוסייה המקומית, ותחת זאת קמו לא מעט מרלו"גים (מרכזים לוגיסטיים), שלא מספקים מטרה זו. בשנים האחרונות אנחנו עדים ליותר ויותר חברות חדשות, מגדלי משרדים, מסחר ותעשייה. יש להמשיך מגמה זו, גם על ידי פיתוח התשתיות הפיזיות והתחבורתיות בפארק הטכנולוגי וכן בישפרו, וכן לפתח מוקדים נוספים לתכליות אלה, כגון: בסמוך לתחנת הרכבת פאתי מודיעין."


אלעד שמעונוביץ - ראש סיעת "הדור הבא" -

"הקמת מכללה, הוספה של מערך מוניות שירות וחיבור הפארק הטכנולוגי ומרכז עינב למרכז העיר ללא ספק ייצרו מציאות אחרת עבור עסקים וחברות בעיר, ויהוו שיקול בהגעה של חברות נוספות. בפארק הטכנולוגי יש בנייה מואצת תודות למהלכים נכונים של ראש העיר ומנהלת אופק לקידום הפארק ואני מאמין שאת התוצאות וגידול במספר המשרות בעיר נראה בקרוב."

 


שחר מי-און - ראש סיעת "יש עתיד במודיעין" -
"נמשיך את הפעילות שלנו ונמשיך לקיים ירידים וכנסים אשר יעודדו חברות הייטק וחברות אחרות להעתיק מקומן או לפתוח שלוחות במודיעין. נמשיך לתמוך בעצמאיים וביזמים מקומיים בתחילת הדרך." 

 

 


עמיעד טאוב - ראש סיעת "הבית היהודי במודיעין מכבים רעות" -
"נציע הטבות משמעותיות בארנונה ומיסים על מנת לעודד חברות להגיע לעיר. שנית נקדם מתן תמריצים עבור חברות ועסקים שיעסיקו תושבי מודיעין וכן נפעל להפיכת אזורי התעסוקה למרכזי עבודה ובילוי המעניקים מענה כולל לעובדים. בראייה ארוכת טווח אנו רואים את מודיעין מתפתחת להיות עמק הסיליקון הישראלי. גם תוכניתנו להקמת בית חולים בעיר וחדר מיון קדמי בשלב א' תסייע ביצירת מקומות עבודה."

 


ברוך בוחניק - ראש סיעת "גשר מחוברים לתושבים" -
"לפני שנתיים הגשתי הצעה לסדר למועצת העיר בדבר הצורך להגדיל את מספר מקומות התעסוקה בעיר על ידי יצירת תוכנית אב, מועצת העיר דחתה את בקשתי מסיבות פוליטיות ולמעשה נתנה יד לפגיעה בציבור וזמן האיכות של התושבים, נושא זה הינו החלק העיקרי במצע שלנו ועליו אני מתכוון להלחם."

 


מירב פלג - ראש סיעת "המירב למודיעין" -
"מתוך ראיית החשיבות בעבודה קרוב לבית ועל מנת לאפשר לתושבי העיר לשלב בין קריירה לחיי משפחה, שובצו ברשימת המירב למודיעין תושבים שהם גם בעלי עסק עצמאי בעיר שחווים את ההצלחות והקשיים יום יום. סיעת המירב למודיעין שמה לעצמה מטרה לסייע לקידום העסקים בעיר על ידי איתור צרכיהם, הבנתם ושאיפה לסייע להם. הדבר יוביל לגדילת העסקים בעיר וגם להצמחת כוח עבודה מקומי" 

 


ג'קי פינטו - ראש סיעת "עוצמה למודיעין"
"הגדלת מקומות עבודה על ידי הקמת המכללה.  הבאת חברות ומפעלים דרך  מתן הטבות והקלות."

 

 


אבי אלבז- ראש סיעת "מודיעין חופשית" -
"מודיעין מכבים רעות, היא עיר חדשה בצמיחה מתמדת של שכונות חדשות עם איכלוס של אלפי משפחות בשנים הקרובות. העירייה יחד עם כל הגורמים הכלכליים בעיר, חייבים לקדם הבאת חברות ועסקים גדולים לעיר, בכדי שרוב התושבים יעבדו בעיר ולא יצטרכו לנסוע שעות בפקקים לתל אביב או בכלל אל מחוץ לעיר. חיבים לנצל את יתרונות הרכבת שמגיעה לתחנת פאתי העיר, ולהסדיר הסעות לכל אורך היום, מתחנת הרכבת אל מרכזי העסקים בעיר".