שרונה שוולב, אם ל 2 בנים, סבתא ל- 7 נכדים, גמלאית תושבת מודיעין,  אשת חינוך אשר הקימה וניהלה מספר בתי ספר ושימשה גם כמפקחת על הכשרת מנהלים.

שרונה הקימה וניהלה בתי ספר בירושלים, בבית שמש  ובמעלה אדומים, בעיקר בחטיבה העל יסודית, כמו כן נקראה לנהל את חטיבת הביניים "מור", ברעות מכבים, בגלל  בעיות קשות שצצו לאחר הקמת החטיבה ואיימו על המשך קיום ביה"ס. 

היא מעידה כי כמחנכת  בחינוך העל יסודי התמקדה בטיפול בפרט תוך שימת דגש על פיתוח הביטחון העצמי כמנוף להעצמה אישית.  שוולב נאבקה והצליחה למצוא דרכים ותקציבים לצמצום מספר התלמידים בכיתה ולהארכת יום הלימודים תוך שילוב ופיתוח תחומי המדעים והאומנויות. בהתאם לתפיסת עולמה הציונית שמה דגש על חינוך לחיים במדינה יהודית, דמוקרטית וליברלית.

כתוצאה מניתוח כושל שעברה שוולב בתקופה בה ניהלה את ביה"ס "מור" במודיעין, היא שותקה בחצי מגופה, פרשה מניהול ביה"ס, והתמקדה במאבק קשה וארוך למען שיקומה האישי. היא נאלצה ללמוד מחדש ללכת ולדבר. לאחר שעמדה שוב על רגליה, התחילה  שרונה  את לימודי הדוקטורט שלה ובד בבד לימדה סטודנטים לתואר מאסטר בהכשרת מנהלים ב"אוניברסיטת בר אילן" ובמכללת "קריית אונו".

שחר מי-און: "אני שמח על הצטרפותה של שרונה לסיעתנו. שרונה אינה נסוגה מפני מכשולים  ותשמש כקול לגמלאים ברווחה, בהנחות בארנונה, בתאטרון ובסבסוד החוגים ובתחומים נוספים. כאשת חינוך שרונה תוכל לתרום מניסיונה ותפיסת עולמה למען חינוך ראוי לכול ילד, תפעל לצמצום מספר התלמידים בכיתות לתועלת כל התלמידים ותפעל למען התלמידים בעלי הצרכים המיוחדים הן בשילוב והן בחינוך המיוחד. שרונה  גם תפעל  למען הנגשה לציבור הנכים ושילוב הרמוני בעיר בין דתיים וחילוניים".