ענבר עמית, בת 37, מתגוררת במודיעין יחד עם בת זוגה ושני ילדיהם המשותפים. השתיים עברו למודיעין לפני כארבע שנים, לאחר היכרות עם הקהילה הגאה בעיר.

ענבר ובת זוגה שותפות בארגון "משפחות גאות במודיעין", אשר פועל לקידום זכויות הקהילה הגאה הענפה בעיר מודיעין ואף ארגן את עצרת המחאה לאחר הירצחה של הנערה שירה בנקי ז"ל. כמו כן, שתיהן מתנדבות במסגרות נוספות של הקהילה הגאה בעשור האחרון.

ענבר, סרן במיל', שירתה בצה"ל בשורת תפקידי פיקוד והדרכה במערך מג"ל, בזכותם קיבלה אותות הצטיינות. בתפקידה האחרון שירתה כמפקדת פלוגת קורס מ"כים ובסיומו השתחררה לאחר קבלת החלטה על שינוי מסלול הקריירה ולטובת לימודיה באוניברסיטה.

ענבר סיימה לימודי דוקטורט במיקרוביולוגיה וגנטיקה מולקולרית באוניברסיטה העברית בהצטיינות יתרה. תוצאות מחקריה האקדמיים התפרסמו בכתבי עת חשובים בתחום והיוו פריצת דרך בתחום מחקרה. כיום ענבר מנהלת צוות מחקר ופיתוח בחברת הזנק בצמיחה המפתחת תרופות ביולוגיות.

בשנת 2015 ענבר התנדבה במטה הגאה של יש עתיד ולמטה "יש עתיד" במודיעין, שם פגשה בשחר מי און לראשונה.

ענבר עמית: "אני שותפה לחזונו של שחר לקידום זכויות אוכלוסיות מוחלשות במודיעין ויצירת חברה שוויונית לכולם ועל כן שמחה להצטרף לרשימה בראשותו".

שחר מי-און: "אני שמח על הצטרפותה של ענבר עמית לסיעה. אני תומך במאבקי הקהילה הגאה לאורך שנים וסבור שענבר, ששימשה כלוחמת בפן המקצועי בשירותה הצבאי ובפן האישי, במלחמת חייה להשגת שוויון הזדמנויות לבני ובנות הקהילה הלהט"בית, היא כוח מוביל שמצטרף אלינו".