מירב פלג תרוץ בסיעתה החדשה "המירב למודיעין" בבחירות הקרובות, שיתקיימו ב-30 באוקטובר. פלג הסבירה אז כי הסיבה לריצה העצמאית היא הרצון שלה שנשים יוכלו להשפיע בעיר. לדבריה "הגיע הזמן שאישה תעמוד בראש רשימה במודיעין. יש מעט מאוד נשים בפוליטיקה המקומית בישראל, נשים חוששות מהמרוץ ואני רוצה לשנות את זה. גם מספר שתיים שלי תהיה אישה" הבטיחה. כעת מכריזה מירב כי מס' 2 שלה ברשימה החדשה תהיה ליקול טמסוט , בת 34, אמא לשלושה, עורכת דין עצמאית, בעלת תארים ראשונים במשפטים ומנהל עסקים ותואר שני במשפט עסקי ועוסקת במקצוע מזה כ-11 שנים. בוגרת קורס דירקטורים וכן קורס מנהיגות מטעם עיריית מודיעין.

בשנים האחרונות פעלה ליקול בהנהגת ההורים העירונית ובוועד הגנים העירוני, הובילה את הקמת ארגון הבוגרים בבית הספר 'יחד', ריכזה את מעגל הנשים של אמהות לאחר לידה בקהילת 'יחד' ולקחה חלק מהותי במיזם קהילתי להעצמה נשית שתכליתו איסוף תרומות להקמת בריכה שיקומית לבעלי צרכים מיוחדים שתיבנה ברעות.  במסגרת ועד הגנים העירוני היוותה ליקול  אשת הקשר לגני החינוך המיוחד ופעלה לוודא את מיצוי הזכויות המגיעות להורים במסגרות החינוך המיוחדות השונות.

ליקול טמסוט: " כאישה וכיזמית עצמאית אני מודעת לפוטנציאל הרב הגלום בנשות העיר וסבורה שיש עוד רבות לקדם כדי לסייע לנשים, לעצמאים, ולאמהות בפרט. לאור כל אלו, החלטתי לחבור ולרוץ יחד עם מירב פלג. את מירב אני מכירה כאשת חינוך שהעשייה הציבורית והרצון לקדם ולשנות בוערים בעצמותיה. מירב היא ביצועיסטית אמיתית שתמיד חותרת למצוא פתרונות יצירתיים לבעיות שעל הפרק ומיקדה את עשייתה בתחומים הקרובים אף לליבי כמו קהילתיות, חינוך וקידום נשות העיר.  לאור כל זאת, רק טבעי בעיני לרוץ יחד עם מירב בכדי שיחד נוכל לקדם נושאים חשובים אלו ורבים אחרים למען העיר שכולנו אוהבים."