סגן ראש העירייה מויש לוי הודיע השבוע על מצטרף חדש לרשימתו "שחר עושים חינוך" - עמיחי זליג, זאת לאחר עזיבתה של מירב פלג, מי שהייתה מספר 2 שלו וסגניתו. פלג הודיעה כי היא תרוץ בראש סיעה עצמאית בבחירות הקרובות למועצת העיר.

זליג, היה מעורב בשנים האחרונות בפעילויות קהילתיות בעיר, הוא מכהן כיו"ר קהילת השחר, יו"ר הנהגת ההורים בבית הספר "דרכי יהודה" חבר הנהגת ההורים בבית הספר "אמי"ת בנות", חבר בועדת ההיגוי של תכנית "אורים" לחיזוק מורשת התרבות והזהות היהודית-ישראלית במודיעין וחבר בוועדות שונות בעירייה.

"עמיחי הוא שחקן נשמה", כתב השבוע מויש לוי בעמוד הפייסבוק שלו והוסיף "מבחינתי, זאת תחילתה של נבחרת שמשקפת את הערכים שלי לאורך כל השנים: חילוניים ודתיים, נשים וגברים, עם רקורד מוכח של עשייה, שפועלים למען תושבי העיר"

גם עמיחי התייחס להודעה בעמוד הפייסבוק שלו וכתב: "לאחר שנים רבות של עשייה ציבורית בתחום הקהילה והחינוך בעיר מודיעין, החלטתי שוב להתמודד לחברות במועצת העיר מודיעין. אני מאמין שהנסיון הרב שצברתי וההישגים אליהם הגעתי יסייעו לי רבות בהמשך הדרך. בבחירות הקרובות אני חובר לרשימת "שחר עושים חינוך" בראשות מויש לוי, חבר טוב ואיש ערכי, החיבור שלי איתו הוא טבעי מבחינתי"

צילום מתוך עמוד הפייסבוק של מויש לוי