אילן בן סעדון מצרף למפלגתו "אילן למודיעין" את עו"ד זץ, נשוי + 3, בעל תואר ראשון במשפטים מטעם מכללת נתניה ובעל תואר שני במשפטים מטעם אוניברסיטת בר-אילן, זץ הינו תושב מודיעין-מכבים-רעות משנת 2009. 

בשנה שעברה הוביל זץ את מחאת ההורים נגד מחירי הצהרונים בעיר ופעל לביטול דמי ההרשמה אליהם ולשיתוף ההורים בניהול התשלומים לצהרונים. 

עו"ד זץ מכהן כיום כמנהל התכנית לכלכלנים חברתיים. התכנית פועלת להכשיר את הדור הבא של המנהיגות הכלכלית בישראל, כמנהיגות המחויבת לכלכלה הוגנת ובת-קיימא ולשרות ציבורי איכותי. קודם לכן, כיהן כמנהל תחום פיתוח ארגוני וכמנהל צוות בתכניות הצוערים של השלטון המקומי.

עו"ד זץ: "אנו עדים לצרכים הולכים וגוברים של הזוגות הצעירים בעיר. צרכים המתייחסים לפתרונות דיור ברי-השגה, למסגרות חינוכיות לילדים, למקורות תעסוקה ועד לתרבות הפנאי המשפחתית ולחיי קהילה משותפים. הבחירות הקרובות הן ההזדמנות של הזוגות הצעירים לחזק את מעמדם בעיר ואני גאה על הזכות להצטרף למנהיג מקומי כמו אילן, שכל מעייניו נתונים לתושב ולקהילה, לרבות לצרכים של ההורים הצעירים אשר קבעו את ביתם במודיעין-מכבים-רעות ובחרו לגדל כאן את ילדיהם. אראה כזכות רבה לייצג את הזוגות הצעירים בעיר ולהשמיע את קולם  בצמתי קבלת ההחלטות, תוך מחויבות חסרות פשרות לשיתוף הציבור, לשקיפות מרבית ולפתיחות מחשבתית".

אילן יאיר בן סעדון בירך על הצטרפותו של עו"ד זץ ומסר: "מיכאל הוא שחקן חיזוק משמעותי ואיכותי לתנועה אשר משקפת את כל גווני הקהילה בעיר ורואה בזוגות הצעירים את המסד להמשך צמיחתה והתפתחותה של מודיעין-מכבים-רעות".