פרימן (42), נשואה ואם לשלושה ילדים, הינה תושבת מודיעין משנת 2006. היא נולדה בארה״ב ועלתה לארץ בגיל 14. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות וכיום עוסקת כמתווכת נדל"ן במודיעין-מכבים-רעות.

החיבור של פרימן עם בן סעדון נוצר לפני כ-6 שנים: ״פגשתי את אילן כשהבן שלי היה בגן חובה. הוא היה בגן מיוחד ואילן הגיע להדליק נרות חנוכה. לא אשכח את ההרגשה המדהימה הזאת, שסוף סוף יש מישהו שאכפת לו ממני. לא פשוט להיות הורה לילדים עם צרכים מיוחדים, אבל חוויית הבדידות היא הקשה מכל. כיום הילדים שלי משולבים בחינוך הרגיל עם תמיכה, בזכות ההשקעה של האגף לשירותים חברתיים בעירייה".

לדבריה, "מניסיון חיי למדתי שאין דבר שמגביל אותך, למרות מגבלות פיסיות ואחרות, יש לנו את האפשרות למצב את מודיעין-מכבים-רעות כעיר המובילה והמתקדמת ביותר גם בכל הקשור לטיפול ולשילוב תושבים עם צרכים מיוחדים בקהילה ובמעגלי התעסוקה. נולדתי לאימא נכה ולאבא שסבל מתסמונת אספרגר. עם זאת, ההורים שלי נתנו לי להבין שאין שום דבר שבאמת מגביל אותנו והכל למעשה נמצא בראש. את הידע הזה סחבתי איתי הלאה, כאשר בני אובחן על רצף האוטיזם בגיל שנתיים, ידעתי שיש לפניי הרבה עבודה, אבל האמונה שהכל אפשרי דחפה אותי הלאה ובמקום לשקוע, צמחתי והתחזקתי שוב מחדש, לטובת הבן שלי, המשפחה שלי ובכלל, קהילת בעלי הצרכים המיוחדים". 

אילן יאיר בן-סעדון: "אני שמח שאישה ערכית, מחויבת ורגישה כמו איילה בחרה להצטרף אליי ולחברי תנועת 'אילן למודיעין'. אין לי ספק כי איילה תתרום רבות למען חיזוק האוכלוסייה בעלת הצרכים המיוחדים בעיר, כחלק אינטגרלי מכלל תושבי מודיעין-מכבים-רעות".